captcha

Jūsų klausimas priimtas

NATO naikintuvai per savaitę keturis kartus kilo palydėti Rusijos orlaivių

Vasario 9–16 d. Baltijos valstybių oro erdvėje patruliuojantys NATO oro policijos naikintuvai keturis kartus lydėjo maršrutu tarp Rusijos žemyninės dalies ir Kaliningrado tarptautinėje oro erdvėje skridusius orlaivius.
 NATO oro policijos misiją vykdančių šalių naikintuvai. T. Lukšio (BFL) nuotr.
NATO oro policijos misiją vykdančių šalių naikintuvai. T. Lukšio (BFL) nuotr.

Vasario 9–16 d. Baltijos valstybių oro erdvėje patruliuojantys NATO oro policijos naikintuvai keturis kartus lydėjo maršrutu tarp Rusijos žemyninės dalies ir Kaliningrado tarptautinėje oro erdvėje skridusius orlaivius, rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime spaudai.

Du kartus atpažintas ir palydėtas Rusijos Federacijos žvalgybinis orlaivis IL 20, abu kartus skridęs su išjungtu atsakikliu, pagal išlanksto pateiktą planą, palaikydamas ryšį su skrydžių valdymo centru.

Taip pat du kartus atpažintas ir palydėtas Rusijos Federacijos karinis jūrų patruliavimo ir kovos su povandeniniais laivais orlaivis IL-38.  Vieną kartą orlaivis atpažintas, kai skrido palei Kaliningradą be iš anksto pateikto skrydžio plano, su išjungtu atsakikliu ir nepalaikydamas ryšio su valdymo centru,  antrą kartą lėktuvas skrido pagal iš anksto pateiktą planą, be atsakiklio, palaikydamas ryšį su skrydžių valdymo centru.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...