Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.17 13:08

NATO naikintuvai per savaitę keturis kartus kilo palydėti Rusijos orlaivių

LRT.lt 2015.02.17 13:08

Vasario 9–16 d. Baltijos valstybių oro erdvėje patruliuojantys NATO oro policijos naikintuvai keturis kartus lydėjo maršrutu tarp Rusijos žemyninės dalies ir Kaliningrado tarptautinėje oro erdvėje skridusius orlaivius.

Vasario 9–16 d. Baltijos valstybių oro erdvėje patruliuojantys NATO oro policijos naikintuvai keturis kartus lydėjo maršrutu tarp Rusijos žemyninės dalies ir Kaliningrado tarptautinėje oro erdvėje skridusius orlaivius, rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime spaudai.

Du kartus atpažintas ir palydėtas Rusijos Federacijos žvalgybinis orlaivis IL 20, abu kartus skridęs su išjungtu atsakikliu, pagal išlanksto pateiktą planą, palaikydamas ryšį su skrydžių valdymo centru.

Taip pat du kartus atpažintas ir palydėtas Rusijos Federacijos karinis jūrų patruliavimo ir kovos su povandeniniais laivais orlaivis IL-38.  Vieną kartą orlaivis atpažintas, kai skrido palei Kaliningradą be iš anksto pateikto skrydžio plano, su išjungtu atsakikliu ir nepalaikydamas ryšio su valdymo centru,  antrą kartą lėktuvas skrido pagal iš anksto pateiktą planą, be atsakiklio, palaikydamas ryšį su skrydžių valdymo centru.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi