Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Vasario 16-osios proga D. Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų

ELTA2015.09.08 13:45

Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų.

Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų.

Šalies vadovę ir visus Lietuvos žmones pasveikino Jungtinės Karalystės Karalienė Elizabeth II, Kanados generalgubernatorius Davidas Johnstonas, JAV prezidentas Barackas Obama, Vokietijos prezidentas Joachimas Gauckas, Airijos, Austrijos, Kinijos, Portugalijos, Italijos, Indijos, Turkijos ir Singapūro vadovai, Saudo Arabijos Karalius Salmanas bin Abdulazizas Al Saudas ir kiti pasaulio lyderiai.

Karalienė Elizabeth II, sveikindama Lietuvos žmones, linkėjo jiems daug laimės, sėkmės ir gerovės.

JAV prezidentas B. Obama pabrėžė, kad Lietuvą ir JAV sieja tvirti draugystės ryšiai ir partnerystė NATO atremiant sudėtingus saugumo iššūkius.

„Iškovojusi Nepriklausomybę Lietuva sukūrė gyvybingą demokratiją ir imasi atsakingo vaidmens transatlantinėse bei pasaulinėse institucijose. Šiandien Lietuva yra svarbi NATO ir ES narė, svariai gina demokratines vertybes JT Saugumo Taryboje. Jungtinės Valstijos labai vertina Lietuvos indėlį ir dar kartą užtikrina savo įsipareigojimą mūsų besitęsiančiai partnerystei. Tikiuosi ir toliau tęsti artimą mūsų šalių draugystę ir bendradarbiavimą“,– rašo JAV prezidentas savo sveikinimo laiške šalies vadovei.

Vokietijos Prezidentas J. Gauckas pažymėjo, kad Lietuvos ir Vokietijos dvišaliai santykiai bei bendradarbiavimas Europos ir saugumo politikos srityje yra intensyvūs bei pagrįsti tarpusavio pasitikėjimu. Vokietijos vadovas palinkėjo Lietuvos žmonėms geriausios kloties ir laimingos ateities.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.