Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.13 11:36

Projekte „Delfinai ir žvaigždės“ mezgasi pirmieji romantiški jausmai

2015.02.13 11:36

„Šįvakar žmona Eurelijų, manau, pasitiks su kočėlu“, – taip krepšininko Eurelijaus Žukausko pasirodymą su delfinais, skirtą šv. Valentino dienai, pakomentavo komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. 

„Šįvakar žmona Eurelijų, manau, pasitiks su kočėlu“, – taip krepšininko Eurelijaus Žukausko pasirodymą su delfinais, skirtą šv. Valentino dienai, pakomentavo komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

Pirmą kartą pasaulyje kuriamas renginių ciklas „Delfinai ir žvaigždės“ šįvakar 18.45 val. LRT žiūrovus kvies kartu švęsti šv. Valentino dieną – visi dalyviai pristatys specialius pasirodymus meilės tema, kurią kiekvienas interpretavo visiškai skirtingai.

E. Žukauskas savo pasirodymo metu atskleidė ligi šiol nematytą savo romantiškąją pusę, prisiminęs pirmojo pasimatymo laikus. Pasirinkęs pareigingo moksliuko įvaizdį, krepšininkas pasidabino dideliais akiniais storais rėmeliais ir ryškiai oranžinės spalvos varlyte.

„Labai jaudinuosi, juk pirmas pasimatymas“, – šyptelėjo nedaugžodžiaujantis krepšininkas, kai laidos vedėjas Marijus Žiedas pasiteiravo, kaip jis jaučiasi prieš pasirodymą. „Svarbiausias pasirodymo momentas bus šios gėlės įteikimas“, – užsiminė jis, rankose laikydamas didelę saulėgrąžą.

Užkulisiuose pasirodymo kūrėjai spėliojo, ar E. Žukauskas iki galo įgyvendins visas idėjas – savo paslaptingąją meilę jis turėjo apdovanoti ne tik gėle, bet ir bučiniu, tačiau krepšininkas intrigą išlaikė iki pat lemiamos akimirkos.

Pasirodymo kulminacija, kai pasirodė iki tol paslaptyje laikyta krepšininko išrinktoji, sausakimšame Klaipėdos delfinariume sukėlė audringus plojimus. Vis dėlto kitų dalyvių numeriai sukėlė ir kitokių jausmų – štai grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė savąjį pasirodymą baigė apsiašarojusi, o sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko jautrumas ir artistiškumas sugraudino vedėją Gabrielę Martirosianaitę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi