Lietuvoje

2019.03.26 15:51

Vilniuje intensyvėja snygis: kelininkai perspėjo, kurie ruožai bus sudėtingiausi (atnaujinta 17:19)

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.03.26 15:51

Vilniaus miesto savivaldybė ir „Grinda“ įspėja, kad sniegas antrąją dienos pusę pasieks ir sostinę.

Nors kovas jau beveik baigiasi, antradienį ryte Žemaitijoje iškrito apie 5 centimetrus sniego. Sinoptikai sako, kad snigti pradėjo apie pusę devintos ir snygis sparčiai keliavo per Žemaitiją, o ties Taurage buvo girdėti ir griaustinis. 

Prie Tauragės, automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir apsivertus, žuvo 83-ejų vairuotojas. Preliminariais duomenimis, nelaimė įvyko dėl slidžios kelio dangos.

Kai sniegas pasiekė Kauną, į gatves išriedėjo kelininkų technika barstyti pagrindinių gatvių. Nors sniegas čia pat ir tirpo, vairuotojai raginti pasirinkti saugų greitį. Pirmosios snaigės jau pasirodė ir Vilniuje.

Vilniaus miesto savivaldybė įspėja, kad sniegas 17 val. Vilniuje numatomas snygis. „Prognozuojamas kritulių kiekis gali siekti iki 4 cm. Vairuokite atidžiai, kelionės laiką planuokite su atsarga“, – perspėjama pranešime.

Iš vakarų artėjantis snygis Vilnių pasieks jau gerokai susilpnėjęs, tačiau „Grinda“ informuoja, kad perskirstė darbus, mobilizavo techniką ir yra pasirengę reaguoti į besikeičiančią situaciją.

„Vilniuje rimčiau snigti pradės apie 17–18 val., tačiau tuo metu tai dar nesukels didesnių keblumų, mat dėl teigiamos oro ir gatvių paviršiaus temperatūros sniegas greitai tirps. Vis dėlto, apsidrausdami ties statesnėmis įkalnėmis – S. Batoro, T. Narbuto, Ukmergės, Popieriaus, Olandų g. bei Savanorių pr. – pastatėme budinčius druskų barstytuvus, kad gatvių priežiūros technika neįstrigtų bendrame transporto sraute.

Vėliau, temperatūrai krintant, o transporto srautams apmažėjus, bus barstomos visos pagrindinės miesto arterijos. Būkite atidūs, laikykitės saugaus greičio ir atstumo“, – rašoma „Grinda“ įraše.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Migrantai Druskininkų pasienio užkardoje
Tik LRT.LT 13
Migrantai iš Kamerūno, Nigerijos ir Siera Leonės
LRT ieško sprendimų 24
Karantinas Lietuvoje
COVID-19 TRUMPAI 10