Lietuvoje

2015.02.10 18:35

Klaipėdos centre nušautas verslininkas

lrytas.lt, LRT RADIJO laida „60 minučių“, LRT.lt2015.02.10 18:35

Antradienio popietę į Klaipėdos centrą skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Buvo gautas pranešimas apie nušautą žmogų. Pirminiais duomenimis, kūnas rastas Danės gatvėje esančio penkiaaukščio laiptinėje.

Antradienio popietę į Klaipėdos centrą skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Buvo gautas pranešimas apie nušautą žmogų. Pirminiais duomenimis, kūnas rastas Danės gatvėje esančio penkiaaukščio laiptinėje.

Apie įvykdytą nusikaltimą policijai pranešė kaimynystėje gyvenanti moteris. Ji informavo, kad daugiabutyje yra pašautas žmogus, į kurį, anot moters, šovė jo pažįstamas.

Atvykę medikai konstatavo vyro mirtį. Paaiškėjo, kad nušautas vyras – verslininkas Vilmantas Dundulis (g. 1960).

Kaip LRT Radijo laidai „60 minučių“ sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, tiriamos įvairios versijos, tarp jų – ir galimas tarpusavio aiškinimasis dėl skolų: „Kadangi situacija rodo, kad galimai dalyvavo bent jau iš matymo pažįstami asmenys.“

Pasak A. Motuzo, savižudybės versija iš karto buvo atmesta. Jis taip pat teigė, kad nužudytasis policijai nebuvo žinomas: „Jis nėra priskiriamas nusikaltėlių pasauliui. [Jis buvo] žinomas kaip vidutinio lygio verslininkas, kuris galimai turėjo skolų.“

V. Dundulis daugiabučio namo bute, anot A. Motuzo, gyveno su mama.

Įtariamojo žudiko ieškoma.

Klaipėdos policijos pareigūnai dėl nužudymo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

V. Dunduliui priklausančioje įmonėje dirba keli žmonės, jam priklausė kavinė Klaipėdos delfinariume.

V. Dundulis yra turėjęs reikalų su teisėsauga, kai 2007-ųjų vasarą keliais automobiliais iš Vilkyčių į Klaipėdą vykusi kompanija pateko į avariją, buvo sužeisti du žmonės. Į įvyko vietą atvykusiems žurnalistams kai kurie vyrai, tarp jų ir V. Dundulis, ėmė grasinti susidorojimu.

Mirtini šūviai – vis dažnesni

Mirtini šūviai į verslininkus Lietuvos pajūryje per pastaruosius metus aidėjo ne kartą. Praėjusių metų gegužę kelyje Palanga – Klaipėda.

Užpuolikų taikiniu tapo uostamiestyje veikiančios įmonės „Askoldas“ bendraturčiai 53 metų Vladislavas Polegoška ir 59 metų Valerijus Fedorcovas.

Naktį nenustatytas automobilis 19 kilometrų nuo Klaipėdos, Gibišėlių gyvenvietės ribose, taranavo „Volvo XC 60“, kuriuo uostamiesčio link važiavo įmonės „Askoldas“ bendraturčiai V. Polegoška ir V.Fedorcovas.

Po susidūrimo iš nenustatyto automobilio išlipę du asmenys kelis kartus šovė į „Volvo“ vairavusį V. Fedorcovą ir su juo važiavusį V. Polegošką. Pastarasis mirė įvykio vietoje, o V. Fedorcovas buvo sunkiai sužeistas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.