Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.10 12:09

Merūnas Vitulskis: „Tai – pats teigiamiausias mano matytas projektas“

2015.02.10 12:09

Televizijos ekrane šiandien varžomasi kone visose srityse – nuo šokių iki maisto gamybos ir dar toliau. Šiame kontekste ypač išsiskirIa pirmą kartą pasaulyje kuriamas ir per LRT transliuojamas projektas „Delfinai ir žvaigždės“. 

Televizijos ekrane šiandien varžomasi kone visose srityse – nuo šokių iki maisto gamybos ir dar toliau. Šiame kontekste ypač išsiskirIa pirmą kartą pasaulyje kuriamas ir per LRT transliuojamas projektas „Delfinai ir žvaigždės“.

Klaipėdos delfinariume žiūrovai galėjo stebėti jau šešis ciklo renginius, dar tiek pat liko iki projekto pabaigos. Kiti pasirodymai gerbėjų lauks vasario 28 ir kovo 1 dienomis, o televizijos žiūrovai renginius per LRT gali stebėti kiekvieną penktadienį 18.45 val.

Praėjusio sekmadienio šou delfinariume išsiskyrė dar gyvesne nuotaika – ją palaikė disko stiliaus tema bei ją atitinkanti muzika ir dalyvių kostiumai.

Vertindamas dalyvių pasirodymus, komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis staiga atsigręžė į už jo sėdintį tenorą Merūną Vitulskį su žmona Erika ir pasiteiravo apie atlikėjo įspūdžius.

„Tai tikrai yra pats teigiamiausias projektas, kokį man yra tekę matyti“, – su didele šypsena patikino M. Vitulskis, čia pat visus pradžiuginęs Ninos Simone daina „Feeling Good“.

Nors renginiuose pasirodymai ir vertinami komisijos skiriamais balais bei žiūrovų palaikymu, tačiau dauguma dalyvių teigia pamirštantys apie bet kokią konkurenciją. „Aš nemanau, kad tai yra tokio tipo šou – pats greičiausiai net nebūčiau sutikęs dalyvauti tokiame, kurio pagrindinis tikslas būtų varžybos. Šiame projekte pagrindinis dalykas yra delfinas. Net ir pavadinimas skelbia: „Delfinai ir žvaigždės“, tad čia svarbiausi yra būtent jie. Tai – būdas geriau supažindinti žmones su delfinais, parodyti, kokie jie yra bendraujantys, nuotaikingi – tai ir yra pagrindinė žinutė, kurią mes norime perduoti. Visi mūsų pasirodymai tėra būdas parodyti žmonėms pačius delfinus“, – kalbėjo vienas iš dalyvių, legendinis ansamblio „Žuvėdra“ solistas Dmitrijus Popovas, kuriam pritarė ir kiti dalyvaujantys kolegos bei laidos kūrėjai.

Valentino dienai skirtos „Delfinai ir žvaigždės“ transliacijos anonsas: 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi