Lietuvoje

2019.03.26 10:59

Karbauskis: iš darbo atleistas Vaitkus kreipėsi į teismą

ELTA 2019.03.26 10:59

Iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) generalinio direktoriaus pareigų atleistas Arvydas Vaitkus kreipėsi į teismą dėl atleidimo. Tokią žinią antradienį pranešė Seime žurnalistų kalbintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis.

„Dėl to mes to klausimo nebenagrinėjome, teismas išsiaiškins“, – sakė R. Karbauskis.

Jis taip pat tvirtino, kad dėl to į „valstiečių“ frakciją neplanuojama kviestis susisiekimo ministro Roko Masiulio, tačiau jam raštu yra pateikti klausimai dėl problemų jo kuruojamuose srityse.

„Mes tuo klausimu jo nekviesime, esame pateikę jam klausimus.

Kiek žinau, Socialdemokratų darbo frakcija yra pateikusi 18 klausimų. Mūsų klausimai buvo dėl žvyrkelių asfaltavimo programos, kurie raštu pateikti praėjusį penktadienį. Kaip aš suprantu, kai kurie klausimai dėl pasitikėjimo ministru kyla tikrai ne iš vakarykščių įvykių. Klausimų niekada iš mūsų pusės nebuvo dėl pasitikėjimo, dėl to mane stebina ta situacija. Gal žmogus nenori atsakyti į tuos klausimus arba neturi atsakymų. Iš tikrųjų padėtis su žvyrkelių asfaltavimo programa yra tragiška. Jeigu žiūrėtume į kitas programas, ir „Lietuvos paštas“, ir kelių priežiūros įmonių reforma – daug yra klausimų, kurie kyla“,– sakė R. Karbauskis.

Susisiekimo ministras R. Masiulis pirmadienį pranešė atšaukiąs A. Vaitkų iš pareigų. Pirmadienis buvo paskutinė A. Vaitkaus darbo diena. Jį laikinai pavaduos uosto infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.