Lietuvoje

2019.03.26 07:58

Skvernelis Grybauskaitei pateikė Mažeikos kandidatūrą į aplinkos ministrus

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.03.26 07:58

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis antradienį pateikė prezidentei Daliai Grybauskaitei parlamentaro Kęstučio Mažeikos kandidatūrą į aplinkos ministrus.

„Šiandien bus pateiktas teikimas ir lauksime, koks bus prezidentės vertinimas, sprendimas“, – antradienį LRT RADIJUI sakė S. Skvernelis.

Premjero įsitikinimu, šiuo metu Seimo Aplinkos apsaugos komitetui vadovaujantis „valstietis“ yra susipažinęs su Aplinkos ministerijos sritimis, tad iš karto galėtų sėkmingai pradėti dirbti.

„Puikiai suprantame, kad šiai vyriausybei veikimo laikas yra numatytas iki prezidento rinkimų. Išrinkus prezidentą, vyriausybė turės gauti naujus įgaliojimus ir tokiu atveju bet koks žmogus, kuris galvoja apie ateitį, jis tikrai turi turėti pakankamai stiprias garantijas, imantis atsakomybę. Nėra nė pusės dienos aiškintis, kokie yra ministerijai kylantys iššūkiai, o Aplinkos komiteto pirmininkas betarpiškai yra įvykių sūkuryje“, – aiškino S. Skvernelis.

Primename, kad Aplinkos ministerija neturi vadovo nuo praėjusių metų gruodžio pradžios, kai iš aplinkos ministro posto S. Skvernelio iniciatyva buvo atleistas Kęstutis Navickas.

Šių metų vasarį prezidentė D. Grybauskaitė atmetė „socialdarbietės“ Irmos Gudžiūnaitės kandidatūrą į šį postą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.