captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kontrolieriai viešojo transporto keleiviams dalino atšvaitus

Vilniaus bendrovės „Susisiekimo paslaugos“ keleivių kontrolieriai kartu su įmonės darbuotojais viešojo transporto stotelėse keleiviams išdalino beveik 3000 atšvaitų, pakabukų, krepšių su atšvaitais ir pan. Tokiu būdu buvo įvykdyta šios bendrovės ir Lietuvos automobilių direkcijos akcija „Nematomi žmonės“.
Atšvaitų dalinimo akcija. Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.
Atšvaitų dalinimo akcija. Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus bendrovės „Susisiekimo paslaugos“ keleivių kontrolieriai kartu su įmonės darbuotojais viešojo transporto stotelėse keleiviams išdalino beveik 3000 atšvaitų, pakabukų bei krepšių su atšvaitais. Taip vyko bendra šios bendrovės bei Lietuvos automobilių direkcijos akcija „Nematomi žmonės“.

Saugaus eismo akcija siekiama užtikrinti Vilniaus priemiesčio ir periferinės zonos gyventojų  kurie naudojasi viešojo transporto paslaugomis ir žiemą,  saugumą. Keleiviai dažniausiai važiuoja viešuoju transportu tamsiu paros metu - rytais ar po darbo vakarais, atšvaitai padeda jiems saugiai pasiekti viešojo transporto stotelę, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės išplatintame pranešime spaudai.

Stotelės, kuriose vykdoma saugaus eismo akcija, parinktos remiantis statistiniais didžiausiu keleivių srautų duomenimis. Šia akcija taip pat siekiama didinti keleivių sąmoningumą ir suteikti informacijos apie saugų pėsčiųjų elgesį tamsiu paros metu.

Planuojama, kad ši akcija bus tęsiama.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...