Lietuvoje

2019.03.25 17:33

Skvernelio patarėjas: premjeras apie Vaitkaus atleidimą buvo informuotas

Gytis Pankūnas, LRT.lt, BNS2019.03.25 17:33

Klaipėdos jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus prarado pasitikėjimą ir todėl atleistas iš posto, pranešė susisiekimo ministras. Pats Rokas Masiulis neatmeta galimybės, kad šis sprendimas gali „kainuoti postą“ ir jam.

Tiesa, kaip LRT.lt teigė premjero patarėjas Tomas Beržinskas, vyriausybės vadovas apie tokį ministro sprendimą buvo informuotas.

Anot patarėjo, premjeras pabrėžia, jog Klaipėdos valstybinis jūrų uostas yra ypatingai svarbus bei reikšmingas objektas Lietuvai.

Pastaraisiais metais uostas demonstravo labai gerus rezultatus.

„Premjero teigimu, ministras turi užtikrinti, jog uostas ir toliau veiks sklandžiai bei teiks išskirtinę naudą Lietuvos ekonomikai“, – premjero žinutę LRT.lt perdavė patarėjas T. Beržinskas.

LRT dar sausį skelbė, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų kampanijai 44 tūkst. eurų paaukojo  verslo santykiais susiję asmenys, pavyzdžiui, tarp jų – baltarusiškų trąšų karaliumi pramintas klaipėdietis verslininkas I. Udovickis ir jo sutuoktinė.

Be to, kampaniją maksimaliomis beveik 8,8 tūkst. eurų sumomis parėmė su uostu susiję verslininkai – I. Udovickio ir „Belaruskalij“ valdomo Birių krovinių terminalo vadovas Vidmantas Dambrauskas bei „Kamineros grupės“ savininkas Arūnas Tuma. Pastarieji su „valstiečių“ sąrašu taip pat išrinkti į Klaipėdos miesto tarybą. 

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

papildyta SAM komentaru, atnaujinta 13.16
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9