Lietuvoje

2019.03.25 13:50

Staigmena teisėjų korupcijos skandale – įtarimų sulaukęs advokatas Zagreckas paleistas į laisvę

Gytis Pankūnas, LRT.lt2019.03.25 13:50

Kovą Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, kad teisėjų ir advokatų korupcijos byloje įtarimų sulaukęs advokatas Drąsutis Zagreckas turi būti suimtas mėnesiui, tačiau, kaip LRT.lt patvirtino Generalinės prokuratūros atstovai, teisininkas paleistas į laisvę, jam skirtas namų areštas.

„Jam šiuo metu yra paskirtas namų areštas“, – LRT.lt pirmadienį patvirtino Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rita Stundienė.

Anot jos, kardomoji priemonė buvo pakeista dėl to, kad „išnyko suėmimo taikymo pagrindai“. Daugiau informacijos R. Stundienė nepateikė.

Primename, kad kovo 19 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas buvo nusprendęs D. Zagrecką suimti mėnesiui, nors prokuratūra prašė suėmimas pratęsti dviem mėnesiams. Advokatas buvo suimtas vasario pabaigoje.

BNS žinioms, D. Zagreckas yra sulaukęs daugiausiai įtarimų iš visų daugiau nei 40 byloje minimų asmenų. Neseniai jam pateikti nauji įtarimai dėl korupcijos. D. Zagreckas taip pat įtariamas prekyba poveikiu, kyšininkavimu.