Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.01 10:29

Po skundų dėl pareigūnų Vilniaus oro uoste darbą perėmė kelių policija

BNS 2015.02.01 10:29

Reaguojant į informaciją dėl pareigūnų Vilniaus oro uoste skiriamų baudų net už menkiausius nusižengimus, darbą iš Vilniaus policijos pareigūnų čia perėmė Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Reaguojant į informaciją dėl pareigūnų Vilniaus oro uoste skiriamų baudų net už menkiausius nusižengimus, darbą iš Vilniaus policijos pareigūnų čia perėmė Lietuvos kelių policijos tarnyba.
 
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis BNS informavo, kad policija naujų priemonių organizuojant darbą ir kontroliuojant eismą Vilniaus oro uosto prieigose ėmėsi ministerijos pavedimu. Pareigūnams nurodyta orientuotis visų pirma į pagalbos suteikimą gyventojams, atvykstantiems ir išvykstantiems keleiviams, o nuobaudas taikyti tik už šiurkščius Kelių eismo taisyklų ar kitų teisės aktų pažeidimus.
 
„Anksčiau dirbę pareigūnai ne visuomet atsižvelgdavo į teisingumo ir protingumo kriterijus, todėl kildavo konfliktinių situacijų. Žmonės buvo nepatenkinti: pavyzdžiui, buvo baudžiami už tai, kad trumpam stabtelėjo ir išleido keleivius. Esame dėkingi tiems neabejingiems piliečiams, kurie atkreipė tiek Policijos departamento vadovybės, tiek ir Vidaus reikalų ministerijos dėmesį į šią problemą. Tikimės, kad naujos pajėgos ir priemonės leis ją išspręsti iš esmės“, – BNS sakė ministras.
 
Anot S.Skvernelio, Policijos departamentas įpareigotas iki vasario 13 dienos informuoti ministeriją apie pokyčių nulemtus rezultatus, taip pat nedelsiant reaguoti į galimus skundus bei pastabas, o nustačius, jog pareigūnai viršija tarnybinius įgaliojimus, imtis priemonių užkirsti tam kelią.
 
Policijai taip pat pavesta išanalizuoti eismo organizavimo tvarkos oro uosto prieigose problemas bei pateikti Vilniaus savivaldybei pasiūlymus, kaip jas spręsti. Taip pat nurodyta atkreipti dėmesį ir į taksi vairuotojų pastabas ir atsižvelgti į jų pasiūlymus.
 
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi