Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.12 21:36

Vilniuje dviem viešojo transporto maršrutais keleivius veš privatus vežėjas

BNS 2015.02.12 21:36

Bent pusmetį Vilniuje dviem miesto viešojo transporto maršrutais keleivius veš privatus vežėjas.  

Bent pusmetį Vilniuje dviem miesto viešojo transporto maršrutais keleivius veš privatus vežėjas.

UAB „Meteorit turas“ autobusai važiuos 40 maršrutu, vežančiu iš Fabijoniškių mikrorajono per S.Stanevičiaus gatvę į miesto centrą, ir 56 maršrutu, iš Fabijoniškių į centrą vežančiu per Šeškinę.

Kaip BNS informavo Vilniaus miesto savivaldybės Viešųjų ryšių skyrius, sutartis sutartis su minėta įmone bus pasirašoma ir įsigalios tada, kai visi autobusai bus paruošti darbui pagal nustatytus reikalavimus, juose bus sumontuota elektroninio bilieto sistema.

Sutartis bus pasirašoma šešiems mėnesiams su galimybe ją pratęsti dar pusmečiui. Jos vertė metams siektų apie 1,7 mln. eurų.

Savivaldybė vasarį ketina skelbti konkursą dėl privataus vežėjo įtraukimo į šeštadalį dabartinio Vilniaus viešojo transporto tinklo. Miesto transporto skyriaus vyr. specialistas Kastytis Lubys BNS yra sakęs, kad savivaldybei naudotis privataus vežėjo paslaugomis apsimokės labiau nei autobusų parko atnaujinimas, esą miestas gaus naujus autobusus už investuotojo lėšas.

Planai į miesto transportą įtraukti privatų vežėją susilaukė „Vilniaus viešojo transporto“ darbuotojų profesinių sąjungų kritikos. Jos nerimauja dėl atlyginimų ir darbo vietos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi