Naujienų srautas

Lietuvoje2019.03.21 18:04

Tomaševskis skelbiasi surinkęs parašus prezidento rinkimams: sąskaitoje – 30 tūkst.

LRT.lt 2019.03.21 18:04

Valdemaro Tomaševskio rinkimų štabas trečiadienį informavo, kad jau pavyko surinkti reikiamą parašų skaičių kandidatui į prezidentus Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderiui Valdemarui Tomaševskiui paremti.

„Nors kandidato rinkimų štabas iš VRK parašų rinkimo lapus atsiėmė paskutinis (tik kovo 5 d.), o parašai pradėti rinkti nuo kovo 9 d., vakar, kovo 19 d., jau buvo surinkta apie 30 tūkstančių parašų“, – informavo V. Tomaševskio rinkimų štabas.

Antradienį ir penktadienį V. Tomaševskio rinkimų štabas rengia parašų rinkimo lapų suvestinę. „Išdalinti visi parašų rinkimo lapai, tad tikimasi pirmadienį, kovo 25 d. – paskutinę numatytą dieną, grąžinti lapus štabui ir gauti maksimalų parašų skaičių – 35 tūkstančius“, – pranešė V. Tomaševskio rinkimų štabas.

Tam, kad dalyvautų prezidento rinkimuose, kandidatai privalo surinkti 20 tūkst. rinkėjų parašų.

LLRA-KŠS lyderis Valdemar Tomaševski dėl aukščiausio valstybės vadovo posto varžysis trečią kartą. Anksčiau Valdemar Tomaševski kandidatavo į prezidento postą 2009 ir 2014 metais, sulaukdamas gana didelio – atitinkamai apie 5 proc. ir virš 8 proc. – palaikymo šalies mastu. Paskutiniuose prezidento rinkimuose Valdemar Tomaševski laimėjo 200 rinkimų apylinkių iš 2000 šalyje, t.y. 10 proc. visų rinkimų apylinkių.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną. Jeigu prireiks, antras prezidento rinkimų turas vyks gegužės 26 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi