Lietuvoje

2019.03.21 11:45

Prasidėjus pajamų deklaravimui „Sodra“ ir VMI vėl suvienijo jėgas

LRT.lt2019.03.21 11:45

Prasidėjus gyventojų pajamų deklaravimui, „Sodra“ vienija jėgas su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), kad gyventojai greičiau ir patogiau gautų aktualią informaciją ir konsultacijas. VMI specialistai gyventojams konsultacijas teiks ir „Sodros“ skyriuose, o „Sodros“ specialistai – VMI, rašoma pranešime žiniasklaidai.

VMI specialistai klientus konsultuoja „Sodros“ Vilniaus teritoriniame skyriuje Laisvės pr. 28, Kaune – A.Mickevičiaus g. 42, Klaipėdoje – Smiltelės g. 12A, Šiauliuose – Ežero g. 17, o nuo pirmadienio – kovo 25 d.  ir Panevėžyje Vasario 16-osios g. 60.

Su „Sodros“ specialistais gyventojai gali pasikonsultuoti VMI patalpose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

„Sodra“ gyventojams, planuojantiems atvykti į „Sodros“ skyrių konsultuotis, taip pat pristatė galimybę registruotis iš anksto. Tuomet atvykus suplanuotu laiku į priimamąjį žmogui nereikia laukti eilėje. Registruotis galima paskambinus telefonu 1883 arba (+370) 5 250 0883,  taip pat interneto svetainėje.

Išankstinės registracijos galimybė sudaryta „Sodros“ priimamuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje, Utenoje, Tauragėje, Plungėje, Mažeikiuose, o nuo balandžio 1-osios ir Visagine. Registruotis iš anksto galima tik į konsultaciją „Sodros“ klausimais.

„Raginame gyventojus kuo daugiau klausimų, susijusių su „Sodra“, išspręsti neišeinant iš namų – prisijungus prie asmeninės „Sodros“ paskyros gyventojui, kur galima pateikti prašymus, dokumentus, tačiau jeigu žmogus nori atvykti į mūsų skyrių, padedame taupyti jo laiką“, – tikina E. Mikutis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.