Lietuvoje

2015.09.08 13:45

„RTR Planeta“ atstovai linkę tartis su LRTK

LRT.lt2015.09.08 13:45

Ketvirtadienį Lietuvos radijo ir televizijos komisija susitiko su televizijos programos „RTR Planeta“ rengėjais – Rusijos Federacijos valstybine radijo ir televizijos kompanijos (VGTRK) atstovais.

Ketvirtadienį Lietuvos radijo ir televizijos komisija susitiko su televizijos programos „RTR Planeta“ rengėjais – Rusijos Federacijos valstybine radijo ir televizijos kompanijos (VGTRK) atstovais, rašoma pranešime spaudai.

Susitikimo tikslas – informuoti VGTRK atstovus apie komisijos nustatytus įstatymo pažeidimus ir pareikalauti, kad šioje televizijos programoje nebūtų skleidžiama įstatymu draudžiama informacija.

Susitikimo metu komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas pabrėžė, kad komisija siekia, jog informacija, ypač naujienų laidos Lietuvos teritorijoje, būtų pateikiamos laikantis bešališkumo principų bei Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimų.

Komisija pareikalavo, kad VGTRK užtikrintų, jog nuo šiol programa atitiks visus jai galiojančius teisės aktų reikalavimus ir ateityje jų nebepažeidinės.

VGTRK atstovai išsakė savo nuomonę dėl komisijos pretenzijų, patikino komisiją, kad jiems rūpi, jog Lietuvai skirta jų programa nenusižengtų įstatymams ir pažadėjo perduoti visus komisijos reikalavimus savo vadovybei bei artimiausiu metu raštu atsakyti į komisijos reikalavimus bei išsakytas pastabas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.