Lietuvoje

2015.01.17 10:42

E. Vareikis į užsienio komandiruotes vis dar neišleidžiamas

BNS2015.01.17 10:42

Daugiau nei metus Seimui užsienyje neatstovaujantis konservatorius Egidijus Vareikis ir toliau ars tik gimtosios politikos dirvonus.

Daugiau nei metus Seimui užsienyje neatstovaujantis konservatorius Egidijus Vareikis ir toliau ars tik gimtosios politikos dirvonus.

Anot „Lietuvos žinių“, Seimo vadovybė ir partijos kolegos kol kas nesiryžta pritarti jo komandiruotėms bent jau į Europą.

Į Strasbūre sausio pabaigoje vyksiančią Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinę sesiją E. Vareikis drauge su kolegomis nevyks – Seimo valdyba, apsvarsčiusi parlamentaro prašymą dėl galimybės dalyvauti šiame renginyje, ankstesnės nuomonės nepakeitė – vartai į Europą jam nebus atverti.

E. Vareikis dienraščiui pripažino, kad metus trunkanti „diskvalifikacija“ skaudžiai atsiliepia jo politinei karjerai.

Vis dar abejojama, ar Seimo nariui pavyko atsikratyti turėtų nuodėmių, dėl kurių anksčiau jis ne kartą buvo patekęs į dviprasmiškas situacijas. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija yra nusprendusi nepritarti E. Vareikio užsienio komandiruotėms.

Anot TS-LKD frakcijos seniūno pirmojo pavaduotojo Jurgio Razmos, nuomonėmis dėl E. Vareikio komandiruočių į užsienį buvo pasikeista viename frakcijos posėdžių prieš Kalėdas, tačiau sprendimas nepriimtas. Pasak J. Razmos, prie E. Vareikio komandiruočių klausimo greičiausiai bus grįžtama prasidėjus pavasario sesijai, aptariant parlamentinių delegacijų sudėtį.

2014 metų Seimo rudens sesiją E. Vareikis praleido gydydamasis priklausomybę nuo alkoholio.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt