Naujienų srautas

Lietuvoje2012.12.13 10:26

A. Kubilius: sunkiausios temos ir klausimai buvo susijusios su personalijomis

ELTA 2012.12.13 10:26

Laikinasis Premjeras Andrius Kubilius prisipažino, kad sunkiausi klausimai ir temos, į kuriuos jam teko atsakyti per kadenciją, buvo susiję su personalijomis.

Laikinasis Premjeras Andrius Kubilius prisipažino, kad sunkiausi klausimai ir temos, į kuriuos jam teko atsakyti per kadenciją, buvo susiję su personalijomis.

„Sunkiausios temos ir sunkiausi klausimai dažniausiai būna personaliniai klausimai: keisti ar nekeisti ministrą ar dar kokia nors tema, susijusi su aukštais vienos ar kitos institucijos vadovais, ar „partietis“ kokių nors nesąmonių pridarė“, – ketvirtadienio rytą interviu „Žinių radijui“ sakė laikinasis Ministras Pirmininkas.

Pasak A. Kubiliaus, šie klausimai ypač sudėtingi, kai viešojoje erdvėje asmuo puolamas nepagrįstai.

„Tu nori sąžiningai tą žmogų ginti, bet žinai, kad susiklosto tam tikros politinės aplinkybės ir teks priimti sprendimą, prieš kurį tavo širdis pasisako“, – pridūrė laikinasis Premjeras A. Kubilius, ketvirtadienį baigiantis savo kadenciją.

A. Kubilius neslėpė, kad jaudulys kildavo tokiose neišbandytuose situacijose kaip, pavyzdžiui, prieš keletą metų britų nacionaliniam transliuotojui BBC duotame interviu laidai „Hard Talk“.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas A. Kubilius Ministru Pirmininku paskirtas 2008 m. lapkričio 27 d.

Seimas ketvirtadienį ketina balsavimu apsispręsti, ar pritarti paskirtojo Premjero Algirdo Butkevičiaus pateiktai šešioliktosios Vyriausybės 2012-2016 metų programai.

Po Vyriausybės programos svarstymo ir balsavimo numatyta naujos Vyriausybės ministrų priesaika.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16