Lietuvoje

2019.03.18 07:15

Naujasis Alytaus meras: laimėjome pelnytai

Rūta Lankininkaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.03.18 07:15

Naujuoju Alytaus meru išrinktas socialdemokratas, 38 metų Nerijus Cesiulis. Tai vienas jauniausių merų Lietuvoje, tačiau Alytaus miesto taryboje ne naujokas. 57 procentus balsų surinkęs N. Cesiulis antrajame ture įveikė verslininką Gediminą Daukšį.

„Džiaugiamės, labai džiaugiamės ir manau, kad pelnytai laimėjome. Po mėnesio tikrai pradėsime darbą. Ir svarbiausia – suvienyti žmones, tarybos narius, kurie nori kartu eiti ir susitarti dėl darbų, kuriuos norime daryti Alytui. Visų pirma reikia suformuoti koaliciją, paskirti administraciją ir inauguruoti merą, tai labai svarbu. Pabandysiu inventorizuoti darbus, kurie vykdomi savivaldybėje, susitiksiu su kiekvienu darbuotoju, kokios problemos, kokie iššūkiai, tai man svarbu žinoti, kas vyksta mieste“, – sakė naujasis Alytaus meras. 

Priešininkas mero rinkimuose G. Daukšys nesitikėjo tokio rinkimų rezultato.

„Ne tokio rezultato tikėjausi, koks jis yra. Manau, kad mano konkurentui N. Cesiuliui geriau pavyko įrodyti, kad jo planas Alytui yra geresnis, kad jis jį geriau gali įgyvendinti. Noriu palinkėti sėkmės darbuose. Didelę įtaką turėjo tai, kad tos partijos, kurios daugelį metų valdė Alytų, taip pat išreiškė paramą N. Cesiuliui ir tai turėjo įtakos“, – teigė G. Daukšys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.