Lietuvoje

2015.01.14 09:37

Projektą „Delfinai ir žvaigždės“ ves Marijus Žiedas ir Gabrielė Martirosianaitė

2015.01.14 09:37

Jau greitai LRT televizija pradės transliuoti unikalų, niekur pasaulyje dar nerodytą reginį: vienų protingiausiais laikomų gyvūnų – delfinų – šou su žvaigždėmis. 

Jau greitai LRT televizija pradės transliuoti unikalų, niekur pasaulyje dar nerodytą reginį: vienų protingiausiais laikomų gyvūnų – delfinų – šou su žvaigždėmis.

Transliacijas vesti patikėta Marijui Žiedui ir Gabrielei Martirosianaitei. Už partnerį, televizijos senbuvį, ilgametį „Panoramos“ vedėją gerokai jaunesnei Gabrielei šis projektas – debiutas televizijoje.

„Jaučiu didelę atsakomybę ir džiaugsmą, kad šio pirmą kartą pasaulyje vyksiančio projekto prodiuseriai pakvietė mane prisijungti prie savo komandos ir kartu su Marijumi Žiedu tapti vedėjais. Neslėpsiu, jau pradėjau jaudintis, bet tikiu, kad itin daug patirties turintis mano partneris padės ir tapsime puikiu duetu, kuris su LRT žiūrovais sveikinsis kiekvieną penktadienio vakarą ir dovanos dar nepatirtas emocijas. Patikėkite manimi – delfinai užburia“, – sako Gabrielė.

„Nesu sutikusi žmogaus abejingo delfinams. Šie gyvūnai ypatingi, dovanojantys pačias geriausias emocijas, – įkvėptai dalinasi mergina. – Jau lankiausi delfinariume ir pradėjau pažintį su šiais įstabiais gyvūnais. Manau, kad projektas „Delfinai ir žvaigždės“ suteiks galimybę ne tik geriau juos pažinti, bet ir suprasti tai, kad delfinai gali būti žmonių draugais.“

Gabrielė gimė praėjus vos mėnesiui po Lietuvai lemtingos Sausio 13-osios. Ką jai reiškia ši diena? „Didžiuojuosi, kad to meto lietuviai išdrįso pasipriešinti ir kovoti už laisvę, jų dėka galiu vadintis laisvės kūdikiu, – sako 1991-ųjų vasarį gimusi G. Martirosianaitė. – Šiandien svarstau, kaip tokioje situacijoje elgtųsi mano kartos jaunimas ir belieka tik tikėtis, kad narsa, drąsa ir meilė Tėvynei vis dar užprogramuota mumyse kaip vyresniųjų kartos palikimas.“ 

Trečiadienį, sausio 14 d., Gabrielė ir Marijus viešės LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.