Lietuvoje

2019.03.17 12:01

Nausėda po balsavimo mero rinkimuose: manau, kad permainos bus stiprios

ELTA 2019.03.17 12:01

Naujojoje Vilnioje merų rinkimų antrajame ture balsavęs prezidento posto siekiantis ekonomistas Gitanas Nausėda sako apsispręsti už ką balsuoti šį kartą jam nebuvo sunku.

„Aš tiesa sakant, ilgiau mąsčiau prieš pirmąjį turą. Šį kartą apsispręsti man buvo lengviau. Matote, ilgai kabinoje neužtrukau. Viliuosi, kad bus geriau, kad bus judėjimas į priekį, nebus stoviniavimas vietoje. Svarbiausia, kad Vilniui būtų geriau, kad Vilnius turėtų kuo didžiuotis, neatsiliktų tam tikrose miestų varžybose.

Šiandien mes matome puikius pavyzdžius kaip stipriai šauna į priekį kiti miestai. Noriu, kad Vilnius turėtų savo išskirtinį veidą, savo privalumus, kurie jį išskirtų iš kitų miestų. Ir ne tik tai, kad Vilnius yra sostinė, bet, kad ir jo filosofija būtų įsimintina ir išskirtina ir, tikiuosi, kad taip ir atsitiks“, – sakė G. Nausėda.

Pasak G. Nausėdos, jis visada yra už permainas. (...) permainos bus į gerąją pusę.

Antrajame Savivaldos rinkimų ture merus renka 41 šalies savivaldybė, dėl postų varžosi 82 politikai.

Merų rinkimų antrajame ture varžosi konkrečioje savivaldybėje daugiausiai balsų pirmajame ture surinkę kandidatai.

Pakartotinis balsavimas vyksta šiose savivaldybėse: Alytaus miesto, Alytaus rajono, Anykščių rajono, Elektrėnų, Ignalinos rajono, Jurbarko rajono, Kaišiadorių rajono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kelmės rajono, Kėdainių rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Kupiškio rajono, Lazdijų rajono, Marijampolės, Mažeikių rajono, Molėtų rajono, Pagėgių, Pakruojo rajono, Panevėžio miesto, Panevėžio rajono, Plungės rajono, Prienų rajono, Radviliškio rajono, Raseinių rajono, Rokiškio rajono, Skuodo rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Telšių rajono, Trakų rajono, Ukmergės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Vilkaviškio rajono, Vilniaus miesto, Visagino ir Zarasų rajono.

Sekmadienį savo pilietinę poziciją galima išreikšti nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro.