Lietuvoje

2012.12.12 16:33

Į SADM vadoves pretenduoja nebe S. Kauzonienė, o A. Pabedinskienė

Šarūnas Černiauskas, DELFI.lt2012.12.12 16:33

„Darbietė“ Svetalan Kauzonienė nebepretenduoja į socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas. Ją keičia kita „darbietė“ Algimanta Pabedinskienė.

„Darbietė“ Svetalan Kauzonienė nebepretenduoja į socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas. Ją keičia kita „darbietė“ Algimanta Pabedinskienė.

Tai paaiškėjo trečiadienį, kuomet paskelbta kad A. Pabedinskienė, kaip kandidatė į vis dar laisvą ministro kėdę, kviečiame susitikti su prezidente Dalia Grybauskaite.

A. Pabedinskienė dalyvavo Seimo rinkimuose. Darbo partijos sąraše ji buvo įrašyta 51 numeriu ir į parlamentą nepateko. Pagrindinės politikės darbovietės lig šiol buvo Marijampolės kolegija ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas, kuriam moteris vadovavo. Savo anketoje Vyriausiajai rinkimų komisijai ji nurodė mokanti anglų, rusų, lenkų ir latvių kalbas.

Turtais A. Pabedinskienė neišsiskiria. Turto deklaracijoje už 2011 metus ji nurodė turinti privalomo registruoti turto už 291 tūkst. Lt ir 47 tūkst. Lt piniginėmis lėšomis. Gautų paskolų grafoje – 48 tūkst. Lt.

Politikės vyras Vaidmantas Pabedinskas – individualios įmonės „Selema“ savininkas.

Pas šalies vadovę prisistatys ir kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Dainius Pavalkis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Migrantai Druskininkų pasienio užkardoje
Tik LRT.LT 13
Migrantai iš Kamerūno, Nigerijos ir Siera Leonės
LRT ieško sprendimų 24
Karantinas Lietuvoje
COVID-19 TRUMPAI 10