Lietuvoje

2015.09.08 13:45

A. Butkevičius: kitą savaitę paaiškės, ar Lietuva labiau saugosis terorizmo

BNS 2015.09.08 13:45

Po mirtino išpuolio Prancūzijoje Vyriausybė kitą savaitę spręs, ar Lietuvoje sustiprinti apsaugą nuo teroristinių išpuolių, sako premjeras.

Po mirtino išpuolio Prancūzijoje Vyriausybė kitą savaitę spręs, ar Lietuvoje sustiprinti apsaugą nuo teroristinių išpuolių, sako premjeras.

Pasak Algirdo Butkevičiaus, kol kas laukiama informacijos iš teisėsaugos institucijų, ketvirtadienį pranešė LNK televizijos žinios.

„Šiandien informacija buvo paskleista tam tikroms institucijoms. Tos institucijos turi viską dar kartą peržiūrėti, kas buvo anksčiau numatyta Vyriausybės uždarame posėdyje. Ir taip pat pasiūlyti papildomas priemones, kas susiję su Prancūzijoje įvykusiais įvykiais. Manau, kad kitą savaitę mes sulauksime iš teisėsaugos institucijų tam tikrų pasiūlymų ir, jei reikės, tas priemones apsvarstysim ir priimsim“, – LNK televizijai sakė A. Butkevičius.

Tačiau policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla teigia, kad tinkamai kovai su terorizmu pareigūnams reikia daugiau lėšų.

„Reikia stiprinti gebėjimus, tiek gebėjimus, tiek galimybes. Ir tikrai tas finansavimas, kurį dabar turime, galėtų būti didesnis“, – televizijai sakė R. Požėla.

Lietuvoje žinomų veikiančių teroristinių grupuočių nėra, tad valstybei reiktų saugotis išorinių grėsmių – užsienyje veikiančių grupuočių.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.