Naujienų srautas

Lietuvoje2015.01.08 10:19

A. Butkevičius teigia nesupratęs D. Grybauskaitės teiginių dėl reformų

BNS 2015.01.08 10:19

Premjeras Algirdas Butkevičius sako nesupratęs Prezidentės pareiškimo, kad ji nemato galimybių, jog jo vadovaujama Vyriausybė imtųsi strateginių reformų.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako nesupratęs Prezidentės pareiškimo, kad ji nemato galimybių, jog jo vadovaujama Vyriausybė imtųsi strateginių reformų.

„Aš šitos minties irgi truputį nesupratau, tai aš jums galėčiau pasakyti tam tikrais darbais, kurie Lietuvoje yra įgyvendinti“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjeras.

Tarp svarbiausių nuveiktų darbų jis minėjo euro įvedimą, energetinę nepriklausomybę, kontrabandos mažėjimą.

Ministras pirmininkas sakė, kad D. Grybauskaitės spaudos konferencija neleidžia daryti išvados, jog ji laikytų Vyriausybę nevykusia.

„Aš tokios nuomonės nesusidariau. Aišku, jeigu iš konteksto išimsime keletą sakinių, tai galima būtų gal daryti tokias išvadas, bet jeigu mes labai atidžiai klausysime, tai tikrai tikrai... Mano specialistai, kurie atsakingi už viešinimo darbus, tikrai tokios nuomonės nesusidarė. Žinote, kaip kas vertina, pirmiausia reikia kalbėti apie kriterijus, kuriais naudojamės, kokie darbai buvo iškelti ir kaip jie yra įgyvendinti“, – kalbėjo premjeras.

Prezidentė D. Grybauskaitė trečiadienį pareiškė nematanti galimybių, kad Vyriausybė imtųsi strateginių reformų.

„Kokių nors rimtesnių reformų tikrai nesitikiu, nes nematau pasiūlymų, nei galimybių, kad kokios nors strateginės reformos galėtų įvykti artimiausių dvejų metų laikotarpiu“, – sakė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi