Naujienų srautas

Lietuvoje2015.01.08 08:47

Premjeras: neturėjau jokių įsipareigojimų V. Uspaskichui

ELTA 2015.01.08 08:47

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius neigia turėjęs kokių nors politinių įsipareigojimų Darbo partijos įkūrėjui, garbės pirmininkui Viktorui Uspaskichui.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius neigia turėjęs kokių nors politinių įsipareigojimų Darbo partijos įkūrėjui, garbės pirmininkui Viktorui Uspaskichui.

Ketvirtadienį interviu „Žinių radijui“ A. Butkevičius patikino, kad tarp jo ir įtakingo „darbiečio“ niekada nevyko jokios politinės derybos ar mainai, susiję su V. Uspaskicho ir jo vadovaujamos partijos byla teisme.

„Tikrai su juo neturėjau jokio pokalbio, tai buvo pokalbis Politinėje taryboje. Joje buvo aiškiai pasakyta, kad teisės aktai, kurie yra siejami su vienu arba kitu politiku, tikrai negali būti priimami. Jeigu yra konkrečios įstatymo pataisos pasiūlymas, jis negali būti susietas su vienu arba kitu asmeniu. Tik toks pokalbis buvo Politinėje taryboje“, – tikino valdančiųjų lyderis.

Pasak A. Butkevičiaus, įtampą tarp valdančiosios koalicijos partnerių socialdemokratų ir „darbiečių“ aštriais savo pasisakymais sukėlęs V. Uspaskichas yra įpykęs dėl nepalankiai jo atžvilgiu besiklostančių įvykių, susijusių su Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byla.

„Šitas emocinis proveržis yra dėl mums žinomų priežasčių. Tai yra dvi priežastys: aš esu kaltinamas, kad Seime (V. Uspaskichui – ELTA) buvo atimtas imunitetas, o paskutinis argumentas – kai Žmogaus teisių komitetas nepriėmė sprendimo, kuriuo būtų pripažinęs, kad byla, kuri yra teisme, yra politinė byla“, – aiškino Ministras Pirmininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi