Naujienų srautas

Lietuvoje2012.12.12 13:04

A. Butkevičius: gavau 4 kandidatus į ministrus

ELTA 2012.12.12 13:04

Paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius sako iš Darbo partijos gavęs 4 kandidatus į laisvus socialinės apsaugos ir darbo bei švietimo ir mokslo ministrų postus.

Paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius sako iš Darbo partijos gavęs 4 kandidatus į laisvus socialinės apsaugos ir darbo bei švietimo ir mokslo ministrų postus.

„Pavardžių dar negaliu atskleisti, nes šiuo metu jos vežamos patikrinti tam tikroms tarnyboms“, – antradienį sakė jis žurnalistams.

A. Butkevičiaus vertinimu, tai tinkami, kompetentingi kandidatai.

„Nors pagal kompetenciją dvi ponios, kurioms buvo nepritarta, yra irgi panašaus lygio. Aš esu apsisprendęs dėl kandidatų, kokie turėtų būti, tikrai yra labai aukštos kompetencijos, su darbo patirtimi tiek moksle, tiek valstybės tarnyboje. Manau, tikrai neturėtų kilti jokių ginčių ar abejonių dėl jų paskyrimo“, – sakė būsimasis Vyriausybės vadovas.

Pasak jo, tai nėra Seimo nariai, vienas netgi yra profesorius.

A. Butkevičiaus teigimu, apie kandidatus jis jau kalbėjo su Prezidente, tačiau kol kas jos nuomonės nežino.

„Kol kas Prezidentės nuomonės nežinau, aš su ja kalbėjau“, – sakė A. Butkevičius.

Kaip kandidatas į švietimo ir mokslo ministro postą žiniasklaidoje minimas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius, Darbo partijos Sveikatos reikalų komiteto narys Dainius Pavalkis.

Neoficialiomis žiniomis, vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai gali būti siūloma „darbietė“ ekonomistė-finansininkė Svetlana Kauzonienė.

Būsimasis premjeras, atsakydamas į žurnalistų klausimus, taip pat patvirtino, kad vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai siūloma S. Kauzonienė.

„Taip, yra tokie kandidatai“, – po Vyriausybės programos pristatymo Seime antradienį sakė A. Butkevičius.

Kaip ELTA jau skelbė, Prezidentei Daliai Grybauskaitei patvirtinus ne visos sudėties šešioliktąją Vyriausybę, „darbiečiai“ nutarė pateikti naujas kandidatūras į švietimo ir mokslo bei į socialinės apsaugos ir darbo ministrus.

Į šiuos postus „darbiečiai“ anksčiau siūlė Seimo narių Loretos Graužinienės ir Virginijos Baltraitienės kandidatūras, tačiau nesulaukė šalies vadovės pritarimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi