Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Eismo sąlygos Lietuvos keliuose dėl oro sąlygų išlieka itin sudėtingos

BNS2015.09.08 13:45

Trečiadienio rytą dėl gausių kritulių, pustymo ir lijundros eismo sąlygos išlieka itin sudėtingos, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Trečiadienio rytą dėl gausių kritulių, pustymo ir lijundros eismo sąlygos išlieka itin sudėtingos, įspėja Automobilių kelių direkcija.

9 val. duomenimis, didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina snygis ir pustymas, kelių dangos padengtos suspausto sniego sluoksniu, daug kur dėl dėl pustymo susidarę sniego liežuviai, provėžos.

Telšių apskrityje valstybinės reikšmės kelių dangos pabarstytos ir šiuo metu yra šlapios, provėžotos, vietomis padengtos šlapio sniego sluoksniu.

Visoje šalies teritorijoje dirba kelių priežiūros mechanizmai, valomi bei barstomi magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai.

Tauragės apskrityje ir Šakių rajone eismo sąlygas sunkina lijundra, Klaipėdos ir Plungės rajonuose – dulksna. Oro temperatūra nuo 3 iki 7 laipsnių šalčio, pajūryje iki 4 laipsnių šilumos.

Dėl prognozuojamų permainingų orų eismo sąlygos labai sudėtingos išliks visą dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Baravykai

Lietuvoje

2020.07.14 17:58

Lietuvos miškuose pasipylė grybai: vos per kelias valandas šimtai baravykų krepšiuose gėrybes renka ir Vilniaus regione, ir Žemaitijoje

Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.07.15 11:09

Per parą patvirtintas 21 koronaviruso atvejis: tendencija tampa tolimųjų reisų vairuotojų užsikrėtimai 16 naujų atvejų susiję su protrūkiu Kauno įmonėje; atnaujinta 12.59

6