Naujienų srautas

Lietuvoje2014.12.30 17:59

E. Lucasas ragina Lietuvos išeivius padėti informaciniame kare

BNS 2014.12.30 17:59

Britų žurnalistas ir rašytojas Edwardas Lucasas ragina Vakarus „pabusti“ reaguojant į Rusijos veiksmus, o Lietuvos išeivius – padėti savo valstybei, kovojant informacinį karą.

Britų žurnalistas ir rašytojas Edwardas Lucasas ragina Vakarus „pabusti“ reaguojant į Rusijos veiksmus, o Lietuvos išeivius – padėti savo valstybei, kovojant informacinį karą.

Tai savaitraščio „The Economist“ redaktorius sakė vaizdo sveikinime, kuris antradienį paskelbtas „Globalios Lietuvos“ apdovanojimuose. Prezidentūroje surengtoje ceremonijoje britui skirtas apdovanojimas „Už draugystę“.

„Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad aš esu Lietuvos draugas. Linkiu tik, kad Vakarai pabustų – lietuviai ir kiti perspėjo apie Rusijos daugelį metų (vykdytas) represijas namuose ir agresijos užsienyje pavojų ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui“, – vaizdo įraše lietuviškai sakė E. Lucasas.

„Aš padariau, aš darau ir darysiu viską, ką galima, bet mums reikia pagalbos šiame informaciniame kare. Prašau visos Lietuvos diasporos padėti Lietuvai šiandien“, – sakė jis.

Viešosios įstaigos „Global Lithuanian Leaders“ organizuotuose apdovanojimuose pagerbti profesiniais pasiekimais tarptautines galimybes Lietuvai kuriantys lietuviai.

Šiemet apdovanojimams iš viso buvo nominuota 30 asmenų, kurie patirties sėmėsi visame pasaulyje, o šiuo metu gyvena devyniose šalyse: Lietuvoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Danijoje, Ukrainoje, Kinijoje, Honkonge, Izraelyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi