Lietuvoje

2012.12.21 11:23

Savaitgalį – šaltukas ir sniegas

LRT.lt2012.12.21 11:23

Sinoptikai teigia, kad savaitgalio orai pražiugins sniegu, nestipriu vėju ir po truputį įsismarkaujančiu šaltuku: šeštadienio naktį temepratūra nukris iki -12 °C.      

Sinoptikai teigia, kad savaitgalio orai pražiugins sniegu, nestipriu vėju ir po truputį įsismarkaujančiu šaltuku: šeštadienio naktį temepratūra nukris iki -12 °C.

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT radijui penktadienį dieną rūkas iš vakarinių Lietuvos rajonų sklaidysis labai pamažu, o didžiojoje šalies dalyje numatomas sniegas.

„Didesnio ir gausesnio sniego sulauks rytiniai iš šiauriniai Lietuvos  regionai. Vėjas bus nestiprus, besikeičiančios krypties. Dieną aukščiausias temperatūra tepasieks  1-6 °C šalčio, todėl vėjas atrodys šaltas ir nemalonus“, – apie numanomus penktadienio orus kalbėjo sinoptikė.

Šeštadienis

Pasak M. Kirkliauskaitės, šeštadienio naktį nustos snigti daugelyje Lietuvos regionų. Manoma, kad daugiau pasnyguriuos šalies vakaruose, o rytuose – sniego tikimybė maža.

„Kadangi intensyvesnė sniego zona pasitrauks, tarp debesų atsiras vis daugiau pragiedrulių, todėl ir šalti turėtų žymiai smarkiau. Temperatūra daugelyje rajonų kris iki 7-12 laipsnių šalčio. Tik pajūryje, kur bus daugiau debesų ir sniego, temperatūra pažemės iki 4 laipsnių šalčio“, – apie šeštadienio naktį kalbėjo M. Kirkliauskaitė.

Šeštadienį dieną vyraus debesuoti su pragiedruliai orai, vietomis pasnigs, o vėjas sustiprės, ypač prie jūros, LRT radijui teigė M. Kirkliauskaitė. Sinoptikė pridūrė, kad šeštadienio dieną oro temperatūra svyruos nuo 1-6 laipsnių šalčio.

Sekmadienis

Sekmadienį protarpiais trumpai pasnigs daugiausia Žemaitijos rajonuose. Vėjas suksis iš pietų, dieną pūs truputį žvaliau. Temperatūra naktį svyruos tarp 4–9, pajūryje apie 2 laipsnius šalčio, dieną 1–6 laipsniai šalčio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt