Naujienų srautas

Lietuvoje2019.03.14 15:34

Naująja MRU rektore išrinkta Inga Žalėnienė

ELTA 2019.03.14 15:34

Ketvirtadienį Mykolo Romerio universiteto uždarame Tarybos posėdyje slaptu balsavimu naująja universiteto rektore išrinkta Mykolo Romerio Teisės mokyklos Privatinės teisės instituto profesorė Inga Žalėnienė. Naujoji rektorė paskirta penkerių metų kadencijai.

Rektorių universiteto Taryba renka ir skiria viešo konkurso būdu. Konkurse taip pat dalyvavo Mykolo Romerio universiteto Aristoteliškų studijų ir kritinės teorijos centro vadovas profesorius daktaras Andrius Bielskis.

Universiteto tarybos pirmininkė Roma Žakaitienė pabrėžė, kad šiame universiteto raidos etape labai svarbus nuoseklus jau pradėtų reikšmingų darbų tęstinumas kuriant dinamišką, pažangų, šiuolaikinio pasaulio iššūkius priimantį universitetą.

„Taryba išreiškė tvirtą pasitikėjimą prof. dr. I. Žalėnienei įvertinusi jos ilgametę vadybos patirtį, lyderystės savybes, gebėjimus sutelkti, įkvėpti universiteto bendruomenę ir Tarybai pristatytą penkerių metų universiteto ateities viziją“, – pabrėžė R. Žakaitienė.

„Dėkoju Tarybai ir akademinei bendruomenei už išreikštą pasitikėjimą. Esu šio universiteto alumnė, jaučiu asmeninę ir profesinę atsakomybę už tolesnę sėkmingą, efektyvią ir tvarią universiteto raidą, augimą ir stiprėjimą. Strateginės universiteto veiklos gerinant studijų kokybę, stiprinant mokslinę veiklą bei tarptautiškumą bus tęsiamos ir toliau, tačiau svarbu ne tik tęsti pradėtus darbus, bet ir būti drąsiems, veržliems įgyvendinant inovatyvaus, tvaraus universiteto koncepciją“, – sakė I. Žalėnienė.

I. Žalėnienė nuo 2017 metų ėjo Mykolo Romerio universiteto Mokslo ir studijų prorektorės pareigas. 2010–2012 metais ji buvo mokslo prorektorė, 2012–2016 metais – mokslo ir tarptautinių ryšių prorektorė. I. Žalėnienė taip pat yra Pasaulio universitetų asociacijos valdybos narė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi