Lietuvoje

2014.12.23 10:20

Artėjant šventėms, eismo dalyviai bus griežčiau tikrinami

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2014.12.23 10:20

Artėjant šventiniam laikotarpiui, policija ragina gyventojus keliuose būti atsargius ir įspėja, kad eismo dalyviai bus griežčiau tikrinami.

Artėjant šventiniam laikotarpiui, policija ragina gyventojus keliuose būti atsargius ir įspėja, kad eismo dalyviai bus griežčiau tikrinami.

Padėtimi keliuose ypač susirūpinta po praėjusio savaitgalio, kai avarijose žuvo 10 žmonių. Policijos departamentas praneša – per šventes bus tikrinamas vairuotojų blaivumas, matuojamas greitis, didesnis dėmesys kreipiamas į pėsčiuosius ir automobilių padangų būklę.

Pareigūnai įspėja, kad eismas intensyvės iki pat savaitės pabaigos, nes bus 5 laisvos dienos. Specialistai atkreipia dėmesį, kad visą savaitę eismą sunkins ir permainingos oro sąlygos –  savaitės viduryje temperatūra nukris žemiau nulio, numatomas sniegas, bus prastas matomumas.

Po praėjusio savaitgalio, kai avarijos keliuose nusinešė 10 žmonių gyvybes, žuvusiųjų šiemet padaugėjo iki 255. Tai 8 daugiau nei pernai. Pasak Kelių policijos tarnybos, tai daugiausiai gyvybių nusinešęs savaitgalis šiemet, o premjeras Algirdas Butkevičius jį pavadino juoduoju.

Savaitgalio eismo įvykiams tirti sudaryta speciali komisija.

Populiariausi

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 12:02

Dvi žinios iš Verygos: keisis izoliacijos tvarka jau persirgusiems COVID-19 ir nerimas dėl augančio mirčių skaičiaus griežtesnė tvarka gresia ugdymo ir prekybos sektoriams; atnaujinta 13.02

14
Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 07:43

Veryga apie tai, kaip sutiksime Kalėdas: esu labai skeptiškas, kad pavyks išsisukti vien rekomendacijomis COVID-19 audinių ūkyje „kelia nerimą“, laukiama veterinarinių išvadų