Lietuvoje

2019.03.14 08:52

Sinoptikė: lietingi orai sugrįžta į Lietuvą

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.03.14 08:52

Lietus sugrįš į Lietuvą ir artimiausiu metu iš jos nepasitrauks. Kaip LRT RADIJUI sako sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, kai kurie rajonai penktadienio naktį gali sulaukti ne tik lietaus, bet ir sniego.

Ketvirtadienį iš vakarų Lietuvą pasieks kritulių juosta, kuri gausesnių kritulių atneš į Žemaitiją, bei centrinius šalies rajonus. Dėl šios priežasties vakariniuose rajonuose dieną temperatūra kils tik iki 3–5 laipsnių šilumos, likusioje Lietuvoje temperatūra gali kilti iki 6–8 laipsnių šilumos. Vakariniuose rajonuose visą dieną lis, kai kur gali pasirodyti šlapdriba. Likusiuose Lietuvos rajonuose lietus atslinks tik po pietų, todėl galima tikėtis ir retkarčiais pro debesis pasirodančios saulės.

Penktadienio naktį šiaurinėje šalies dalyje lis, kai kur kris šlapdriba. Temperatūra nukris iki 0–3 laipsnių šilumos. Todėl kai kur vietoje lietaus gali iškristi ir keletas snaigių.

Dieną temperatūra kils iki 2–5 laipsnių šilumos, o kai kur termometro stulpeliai gali kilti iki 7 laipsnių šilumos. Vėjas pūs ganėtinai stiprus, 8–13 m/s, o kai kur gali įsismarkauti ir iki 15 m/s.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.