Lietuvoje

2019.03.13 23:15

Skvernelis žada balandį paskelbti, kas galėtų jį pakeisti premjero poste

BNS2019.03.13 23:15

Į prezidentus kandidatuojantis premjeras Saulius Skvernelis ketina balandį įvardyti bent du asmenis, galinčius pakeisti jį ministro pirmininko poste jo sėkmės rinkimuose atveju. Premjeras pabrėžia, kad sprendimai priklausys nuo daugumos Seime.

„Įvardysiu bent dvi pavardes tikrai balandžio mėnesį, kas galėtų realiai, pabrėžiu, realiai, užimti, jeigu reikės, ministro pirmininko poziciją (...) Po šių rinkimų, ko gero, bus nemaži pokyčiai kalbant ir apie Vyriausybę, bet kokiu atveju“, – portalo delfi.lt laidai „Dėmesio centre“ sakė S. Skvernelis.

Ministras pirmininkas teigė aptaręs galimus teikimus į premjero postą su jį prezidento rinkimuose remiančios valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininku Ramūnu Karbauskiu.

Pasak S. Skvernelio, galimų kandidatų į premjero postą yra ir LVŽS Seimo frakcijoje. Dabartinis premjeras nekomentavo, ar tai galėtų būti ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, tačiau suabejojo, ar ketinimų vadovauti Vyriausybei turi R. Karbauskis.

„Manau, kad tai pirmiausia yra (Seimo – BNS) daugumos sprendimas, bet kokiu atveju teiks dauguma. Ir žinant poziciją, – jeigu ji nepasikeis – nemanau, kad Ramūnas Karbauskis pretenduoja ar pretenduotų užimti kokias nors oficialias pareigas, ar Seimo pirmininko, ar ministro pirmininko – nemanau“, – aiškino S. Skvernelis.

Prezidento rinkimai vyks gegužę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt