Lietuvoje

2019.03.13 22:00

Klaipėdoje mokyklos direktorius elektroniniame dienyne ragino balsuoti už Grubliauską

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.03.13 22:00

Vyriausioji rinkimų komisija gavo skundą dėl galimo rinkimų agitacijos pažeidimo Klaipėdoje.

Klaipėdos „Žaliakalnio“ rusakalbių gimnazijos direktorius Vitalijus Jakobčiukas trečiadienį elektroniniame dienyne mokyklos bendruomenei rusų kalba išplatino raginimą, antrame rinkimų ture balsuoti už dabartinį Klaipėdos vadovą Vytautą Grubliauską.

Mokyklos direktorius jau anksčiau yra rengęs V. Grubliausko vedamą pilietiškumo pamoką. Mokyklos vadovas yra vienos uostamiesčio rinkimų apylinkės pirmininkas, todėl yra pasirašęs pasižadėjimą neskleisti jokios su rinkimais susijusios reklamos ar agitacijos.

 Svarstoma pažeidimą padariusį mokyklos vadovą atleisti iš su rinkimais susijusių pareigų. „Žaliakalnio“ gimnazijos direktorius su LRT TELEVIZIJOS žurnalistais kalbėti atsisakė.

Mokyklos atstovė teigia, esą laikas, pilietiškumo pamokai surengti, esant įtemptai mero darbotvarkei, derintas seniai, o dėl kreipimosi į bendruomenę per vidinį gimnazijos tinklą, direktoriaus pažeidimo neįžvelgia.

„Direktorius labai mandagiai, gražiai priminė mums visiems, kokią pilietinę pareigą sekmadienį mes turėsim atlikti. Tuo pačiu primindamas gerbiamo mero tikrai labai didelį indėlį į mūsų gimnazijos gerovę, nes be jo rūpesčio mes turbūt nebūtume pajudinę iš vietos gimnazijos renovacijos", – teigia „Žaliakalnio“ gimnazijos atstovė spaudai Gražina Gumauskienė.

Klaipėdos savivaldybės apygardos pirmininkas Adolfas Gritėnas sako, kad gimnazijos direktoriaus pasirašytas pasižadėjimas neleidžia skleisti reklamos, dalyvauti agitacijose įskaitant ir socialinius tinklus.

„Pagal gautą skundą matome, kad tai yra labai grubus pažeidimas“, – tikina A. Gritėnas.

Panorama

Populiariausi

Rugsėjo 1-oji

Lietuvoje

2021.03.05 12:48

Pradinukų sugrįžtuves į klases ketinančios skelbti Plungės meras: baubas nėra toks didelis, kokį jį piešia

iki antradienio vakaro laukia mokyklų, kurios nori atverti duris, apsisprendimo; atnaujinta 15.58
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.03.05 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: plečiasi židiniai darželiuose, įmonėse ir futbolo klube

434 atvejai, mirė 5 žmonės; atnaujinta 11.10
6