Lietuvoje

2012.12.03 14:41

A. Butkevičius turi naujus kandidatus į vidaus reikalų ir kultūros ministrų postus

ELTA 2012.12.03 14:41

Paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ sulaukė naujų kandidatų į vidaus reikalų, o iš „darbiečių“ – į kultūros ministrų postus.

Paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ sulaukė naujų kandidatų į vidaus reikalų, o iš „darbiečių“ – į kultūros ministrų postus.

„Buvau susitikęs su Rolandu Paksu, jis informavo, kad Seimo narys Remigijus Žemaitaitis lieka dirbti Ekonomikos komitete, ir jis pateikė kitas kandidatūras“, – pirmadienį žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Jis atsisakė nurodyti kandidatų pavardes. „Tikrai šiandien iš manęs šių pavardžių neišgirsite“, – tvirtino paskirtasis Premjeras. Paklaustas, ar tai Seimo narys, politikas patarė žurnalistams: „Nespėliokime“.

Pasiteiravus, kodėl R. Žemaitaitis nekandidatuoja į vidaus reikalų ministro postą, A. Butkevičius sakė, kad „jis apsisprendė, kad nori būti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku“.

Pasak A. Butkevičiaus, taip pat yra Darbo partijos deleguotas kandidatas užimti kultūros ministro postą. „Manau, kad jis bus tinkamas tiek kultūros, meno žmonėms, tiek ir ministerijos žmonės geranoriškai sutiks. Tikiuosi, kad problemų daugiau nebus“, – mano būsimasis Vyriausybės vadovas.

Jis taip pat sakė, kad pirmadienio rytą buvo susitikęs su „darbiečių“ pateiktu kandidatu į žemės ūkio ministrus Vigilijumi Jukna.

„Ir man, ir Prezidentei, kiek žinau, jis paliko gerą įspūdį“, – teigė A. Butkevičius.

Paskirtasis Premjeras neatmetė galimybės, kad dar pirmadienį vakare gali būti sudarytas galutinis būsimos Vyriausybės kandidatų į ministrus sąrašas ir pateiktas Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

Pirmadienį Prezidentė D. Grybauskaitė tęsė susitikimus su kandidatais į ministrus. Šalies vadovė susitiko su pretendentais vadovauti Užsienio reikalų ir Žemės ūkio ministerijoms.