Lietuvoje

2012.12.03 13:10

Kandidatas į žemės ūkio ministrus mano, kad jam nestinga darbo valstybės tarnyboje patirties

ELTA2012.12.03 13:10

Darbo partijos kandidatas į žemės ūkio ministrus Vigilijus Jukna sako manąs, kad patirties neturėjimas valstybės tarnyboje nebus kliūtis užimti šias pareigas.

Darbo partijos kandidatas į žemės ūkio ministrus Vigilijus Jukna sako manąs, kad patirties neturėjimas valstybės tarnyboje nebus kliūtis užimti šias pareigas.

Po susitikimo su Prezidente Dalia Grybauskaite V. Jukna nebuvo kalbus. Pas šalies vadovę jis užtruko ne daugiau kaip 15 minučių.

„Su Prezidente kalbėjome apie agrarinę politiką Lietuvoje, derybas su Europos Sąjunga, pirmininkavimą ES, agrarinio sektoriaus problemas, kaip jas galima spręsti“, – žurnalistams sakė jis.

Pretendento vadovauti Žemės ūkio ministerijai teigimu, patirties stoka valstybės tarnyboje jo darbui kliūtis nebus.

„Aš tikiuosi, kad ne, kadangi daug projektų teko administruoti ir kito administracinio darbo dirbti“, – buvo įsitikinęs V. Jukna.

V. Jukna plačiau susitikimo detalių nekomentavo.

„Jeigu būsiu paskirtas, tada tas problemas ir plačiau komentuosiu. Šiandien ačiū, ir tiek“, – kalbėjo jis.

ELTA primena, kad tęsdama susitikimus su kandidatais į ministrus, be V. Juknos, pirmadienį šalies vadovė susitiko su pretendentu vadovauti Užsienio reikalų ministerijai Linu Linkevičiumi.

Prezidentė jau surengė darbo susitikimus su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Rimantu Sinkevičiumi, kandidatėmis į ūkio ministres Birute Vėsaite, į švietimo ir mokslo ministres – Virginija Baltraitiene, socialinės apsaugos ir darbo ministres – Loreta Graužiniene, aplinkos ministrus – Valentinu Mazuroniu, kandidatu į teisingumo ministrus Juozu Bernatoniu, kandidatu į sveikatos apsaugos ministrus – Vyteniu Povilu Andriukaičiu, finansų – Rimantu Šadžiumi, krašto apsaugos – Juozu Oleku, Lenkų rinkimų akcijos kandidatu į energetikos ministrus Jaroslavu Neverovičiumi, primena ELTA.

D. Grybauskaitė yra sakiusi, kad pagrindiniai reikalavimai ministrams bus profesionalumas ir srities, į kurią norėtų eiti, išmanymas, taip pat skaidrumas ir vienos iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų mokėjimas.

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nebuvo vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus