Lietuvoje

2012.12.21 11:26

Atšilimo ateinančiomis dienomis neprognozuojama

Ateinančiomis dienomis atšilimo nelaukime: naktimis turėtų gerokai pašalti, o dienomis išsilaikyti silpnai neigiama temperatūra.

Ateinančiomis dienomis atšilimo nelaukime: naktimis turėtų gerokai pašalti, o dienomis išsilaikyti silpnai neigiama temperatūra.

Anot sinoptikės Margaritos Kerkliauskaitės, pirmadienį daugelyje rajonų pasnigs. Pajūryje sniegas kaitaliosis su šlapdriba ir lietumi. Vėjas nestiprus, besikeičiančios krypties. Jis šiek tiek sustiprės antroje dienos pusėje pajūryje, kur jo gūsiai sieks 12 m/s.

Temperatūra pirmadienį svyruos tarp 0 ir 2 laipsnių šalčio, o pajūryje šils iki 2–3 laipsnių šilumos. Vietomis kelius aptrauks plikledis, tad būtina išlikti atsargiems.

Naktį iš pirmadienio į antradienį pasnyguriuos jau tik vietomis, didesnė tikimybė – rytiniame šalies pakraštyje ir kai kur pajūryje. Tarp debesų atsiras vis daugiau pragiedrulių ir temperatūra naktį kris žymiai staigiau – paryčiui ji svyruos apie 3–9 laipsnius šalčio.

Antradienio dieną nedideli krituliai pasirodys tik vietomis, didesnė tikimybė – pajūryje, kur debesuotumas antroje dienos pusėje didės. Kitur bus gana saulėta, ypač rytinėje šalies pusėje, todėl temperatūra pakils iki 0–4 laipsnių šalčio, prie jūros bus silpnai teigiama temperatūra.