Naujienų srautas

Lietuvoje2014.12.16 11:44

Prie Vilniaus 3 policijos komisariato dirba išminuotojai – rastas įtartinas krepšys

DELFI.lt 2014.12.16 11:44

Antradienį, apie 9.45 val., įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai ir daug pareigūnų dirba Pylimo gatvėje, prie 3 policijos komisariato.

Antradienį, apie 9.45 val., įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai ir daug pareigūnų dirba Pylimo gatvėje, prie 3 policijos komisariato.

9.24 val. paskambinęs vyras prisistatė, pasakė ne tik savo pavardę, bet ir gimimo metus, adresą, telefono numerį. Jis pranešė, kad prie trečiojo policijos komisariato (Pylimo g. 52) padėjo sprogmenį – 5 kg „tritano“ (galbūt supainiojo su trotilu).

Teigė, kad sprogti turėtų po 5 val.

Vyriškis vardu Valerijus (gim. 1984 m.) sulaikytas komisariate – pasirodo, jis skambino būdamas pastate. Prie spaudos kiosko, esančio šalia komisariato, rastas lagaminas. Kol jo neapžiūrėjo išminuotojai, pareigūnai nežinojo, kas jame yra. Apie 10.40 val. į įvykio vietą atvažiavo antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai. Iš kiosko buvo evakuota pardavėja.

Apie 11.20 val. išminuotojai baigė darbą. Kaip DELFI sakė „Aro“ vadas Viktoras Grabauskas, išminuotojai šovė į lagaminą iš vandens patrankos, o paskui jį išsivežė. Pirminiais duomenimis, lagamine sprogmenų nebuvo, tik kažkokios šiukšlės.

Nuo 11.25 val. vėl leidžiamas eismas Pylimo gatve.

Sulaikius grasintoją paaiškėjo, kad šis žmogus policijai žinomas – jis anksčiau buvo sulaikytas už grasinimą susprogdinti „Maximą“, ne kartą gydytas psichiatrijos ligoninėse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi