Lietuvoje

2019.03.13 19:13

Lietuvos moksleiviams – virtuali kelionė į Kauną

Kauno savivaldybė daugiau kaip 5 tūkst. Lietuvos moksleivių surengs virtualias ekskursijas po Kauną – tikimasi, kad vėliau jie panorės ir aplankyti patį miestą.

Užsidėjus specialius akinius, galima su tūkstančiais sirgalių sirgti už „Žalgirį“, apsilankyti baruose,  mokslininkų laboratorijose arba pabūti scenoje per „Auros“ šokėjų pasirodymą.

Taip galima pakeliauti po 12 skirtingų Kauno vietų. Sunkvežimis, kuriame įrengtos vietos su virtualios realybės akiniais, apkeliaus daugiau kaip 30 mokyklų. Pirmosios – Jonavoje ir Kėdainiuose. Mokiniai vėliau laukiami ne tik virtualiame, bet ir pačiame Kaune.

„Jie gaus daug skirtingų prizų, ir nemaža dalis prizų bus tokie, kurie juos paskatins vėliau dar kartą atvažiuoti į Kauną – tai yra bilietai į tas pačias „Žalgirio“ rungtynes, į teatrus, į renginius, ir panašiai. Tikimės, kad turėję šitą patirtį ir dar kitą kartą ar su tėvais, ar su draugais apsilankę Kaune, jie apie Kauną susidarys objektyvų įspūdį“, – sakė Kauno mero patarėjas Tomas Grigalevičius.

Kiek savivaldybei kainuos virtualios ekskursijos, dar nesuskaičiuota. Mokyklas planuojama apkeliauti per 2 mėnesius.

Plačiau apie tai – Jūratės Anilionytės reportaže.