Lietuvoje

2014.12.15 19:28

Nacionalinei žemės tarnybai vadovaus D. Gineikaitė

BNS2014.12.15 19:28

Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) nuo trečiadienio pradės vadovauti NŽT Kauno skyriaus vadovė Daiva Gineikaitė.

Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) nuo trečiadienio pradės vadovauti NŽT Kauno skyriaus vadovė Daiva Gineikaitė.

Žemės ūkio ministrės atstovė spaudai Jolanta Butkevičienė BNS patvirtino, jog D. Gineikaitė laimėjo NŽT vadovo konkursą ir nuo trečiadienio šiose pareigose pakeis tarnybai laikinai vadovavusį NŽT Žemės tvarkymo departamento direktorių Algį Bagdoną.

D. Gineikaitė BNS sakė, jog tikslių veiklos planų kol kas neturi, o bendrą šalies žemės situaciją šiuo metu vertina teigiamai.

„Sunku iš karto pasakyti. Pirmiausia reikia susipažinti su visa situacija. Aš dirbau Kaune, tai Kauno situaciją žinau, bet visos Lietuvos – reiktų padaryti analizę, kad galėčiau pasakyti, kokie galimi planai ateityje“, – kalbėjo D. Gineikaitė.

Anot jos, toks tyrimas turėtų būti baigtas 2015-ųjų sausio viduryje – tuomet bus galima kalbėti ir apie tikslius darbo planus.

Pasak J. Butkevičienės, D. Gineikaitė nėra susijusiu su jokia partija. Pati D. Gineikaitė BNSsakė, kad per paskutinius savivaldybių rinkimus ji buvo Darbo partijos narė, tačiau po rinkimų iš partijos pasitraukė.

Žemės ūkio ministerija rugsėjo 15 dieną paskelbė NŽT direktoriaus konkursą. Konkursą į šį postą ŽŪM jau buvo paskelbusi, kai ministerijai dar vadovavo Vigilijus Jukna, tačiau liepą ministre tapusi Virginija Baltraitienė jį nutraukė, kad galėtų asmeniškai peržiūrėti konkurso sąlygas.

Naujas konkursas paskelbtas, nes buvęs tarnybos vadovas Vitas Lopinys savo noru išėjo iš pareigų ir užsiėmė verslu.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.