Lietuvoje

2014.12.13 12:06

Partija „Tvarka ir teisingumas“ rinks lyderį

BNS2014.12.13 12:06

Valdančiajai koalicijai priklausanti partija „Tvarka ir teisingumas“ šeštadienį per savo kongresą rinks naują organizacijos vadovybę.

Valdančiajai koalicijai priklausanti partija „Tvarka ir teisingumas“ šeštadienį per savo kongresą rinks naują organizacijos vadovybę.

Kandidatai į partijos pirmininkus bus keliami kongreso metu, išankstinio jų kėlimo partijos įstatai nenumato. Galimybė, kad būtų perrinktas ne europarlamentaras Rolandas Paksas, vertinama menkai.

„Aš tą labai sunkiai įsivaizduoju. Sakyčiau, kad tai neįtikėtina“, – suvažiavimo išvakarėse BNS sakė vienas iš R. Pakso pastarojo meto oponentų parlamentaras Andrius Mazuronis.

Pirmininką „tvarkiečiai“ rinks slaptu balsavimu. Jo kadencija – dveji metai.

R. Paksas partijai vadovauja nuo jos įkūrimo 2002 metais, tuomet ji vadinosi Liberalų demokratų partija, 2006 metais pervadinta į partiją „Tvarka ir teisingumas“. Pertrauką jis padarė tik kai ėjo prezidento pareigas 2003-2004 metais.

Viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ vyksiantis „tvarkiečių“ kongresas taip pat išklausys R.Pakso ir savivaldybių tarybų rinkimų štabo vadovo Kęsto Komskio pranešimus.

Renginyje planuoja dalyvauti Europos Parlamento „Laisvės ir tiesioginės demokratijos“ politinės grupės pirmininkas bei euroskeptiškos Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderis Nigelas Farage'as.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ šiuo metu Lietuvos Seime turi 12 atstovų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.