Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Automobilio sprogimas Panevėžyje sudrebino ir pareigūnų kėdes

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Dviejų žmonių gyvybės pareikalavęs sprogimas Panevėžyje užtraukė nemalonę vietos policijai. Žuvusiosios artimieji prabilo, kad policija jos neapsaugojo nuo žūties.

Dviejų žmonių gyvybės pareikalavęs sprogimas Panevėžyje užtraukė nemalonę vietos policijai. Žuvusiosios artimieji prabilo, kad policija jos neapsaugojo nuo žūties.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas 2014 m. gruodžio 11 d. vakare pavedė atlikti tarnybinį patikrinimą dėl ketvirtadienį Panevėžyje įvykusio sprogimo, nusinešusio dviejų žmonių gyvybes.

Policijos departamentas informuoja, kad tarnybinį patikrinimą pavesta atlikti Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybai. Jai pavesta perimti visą iki šiol Panevėžio policijos surinktą medžiagą ir išsiaiškinti, ar pareigūnai tinkamai sureagavo į gautą informaciją ir ėmėsi tinkamų priemonių.

Ikiteisminį tyrimą dėl sprogimo toliau atlieka Panevėžio aps. vyriausiasis policijos komisariato pareigūnai.

DELFI primena, kad apie nelaimę bendruoju pagalbos telefonu pranešta ketvirtadienį, 9.11 val.

Pagalbos skambinę žmonės nurodė, kad sprogimas nugriaudėjo Rėklių gatvėje. Automobilis „Fiat Bravo“ stovėjo aikštelėje. Atskubėjus pagalbai paaiškėjo, kad per sprogimą žuvo du žmonės. Ugnis automobilyje įsiplieskė akimirksniu. Žmonės sudegė neatpažįstamai.

Pirminiais duomenimis, sprogimas įvyko automobilio salone. Abu žuvusieji rasti keleivių vietose, tačiau tyrėjai neatmeta, kad iki tragiško sprogimo žmonės galėjo sėdėti kitose vietose, nei rasti jau sudegus automobiliui.

Policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl nužudymo. Įtariama, kad paliktas vyras negalėjo susitaikyti su mylimosios praradimu.

Policijos departamento atstovai informuoja, kad asižvelgiant į bylos sudėtingumą ir rezonansą tyrimui metamos didesnės pajėgos.

Policijos generalinio komisaro sprendimu, ikiteisminį tyrimą dėl Panevėžyje įvykusio sprogimo perima Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, kurie turi daugiau galimybių ir pajėgų. Jiems talkins Panevėžio aps. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23