captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Butkevičius visų kandidatų į ministrus pavardes žada paviešinti kitą savaitę

Paskirtajam Ministrui Pirmininkui, Lietuvos socialdemokratų partijos vadovui Algirdui Butkevičiui jau pasiūlytos visos kandidatūros į formuojamą Ministrų Kabinetą. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Paskirtajam Ministrui Pirmininkui, Lietuvos socialdemokratų partijos vadovui Algirdui Butkevičiui jau pasiūlytos visos kandidatūros į formuojamą Ministrų Kabinetą.

„Mes jau turime visų kandidatų į ministrus sąrašą ir jį Prezidentei pateiksiu kitą savaitę. Siekdamas išvengti spekuliacijų personalijų klausimu, kandidatų pavardžių atskleisti negaliu. Kitą savaitę šis sąrašas jau bus viešas“, – teigia A. Butkevičius.

Tuo tarpu Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia susitikimus su kai kuriais jau patektais kandidatais į ministrus.

Penktadienį šalies vadovė susitinka su pretendentais vadovauti Sveikatos apsaugos, Finansų, Energetikos ir Krašto apsaugos ministerijoms.

Prezidentė susitinka su Socialdemokratų partijos į Ministrų Kabinetą deleguojamais Vyteniu Povilu Andriukaičiu, Rimantu Šadžiumi ir Juozu Oleku. Taip pat su Lenkų rinkimų akcijos kandidatu į energetikos ministrus Jaroslavu Neverovičiumi.

Šalies vadovė jau buvo susitikusi su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Rimantu Sinkevičiumi, kandidatėmis į ūkio ministres Birute Vėsaite, į švietimo ir mokslo ministres – Virginija Baltraitiene, socialinės apsaugos ir darbo ministres – Loreta Graužiniene, aplinkos ministrus – Valentinu Mazuroniu ir su kandidatu į teisingumo ministrus Juozu Bernatoniu.

Prezidentė yra sakiusi, kad pagrindiniai reikalavimai ministrams bus profesionalumas ir srities, į kurią norėtų eiti, išmanymas, taip pat skaidrumas ir vienos iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų mokėjimas.

Prezidentės susitikimai su kandidatais į ministrus numatyti ir kitą savaitę. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...