Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Sprogimas Panevėžyje: pradėtas tyrimas dėl nužudymo

Ketvirtadienį ryte Panevėžyje sprogo automobilis, žuvo du žmonės. Apie nelaimę bendruoju pagalbos telefonu pranešta 9.11 val.

Ketvirtadienį ryte Panevėžyje sprogo automobilis, žuvo du žmonės. Apie nelaimę bendruoju pagalbos telefonu pranešta 9.11 val.

Pagalbos skambinę žmonės nurodė, kad sprogimas nugriaudėjo Rėklių gatvėje. Pirminiais duomenimis, automobilis „Fiat“ stovėjo aikštelėje, važiuojant į sodų pusę.

Atskubėjus policijai, ugniagesiams ir medikams paaiškėjo, kad per sprogimą žuvo du žmonės. Ugnis automobilyje įsiplieskė akimirksniu. Atvykus pagalbai, jis jau skendėjo liepsnose.

Žmonės sudegė neatpažįstamai.

Panevėžio apskrities VPK surengtoje spaudos konferencijoje viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas tvirtino, kad konkrečios įvykio aplinkybės paaiškės po išsamaus tyrimo. Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

„Atliekami visi būtini veiksmai, tikrinamos visos versijos. Taip pat tikriname versijas dėl žuvusių žmonių asmenybių nustatymo. Negalime atsakyti, ar tai buvo sprogimas. Specialistai apžiūri vietą. Po jų išvadų, automobilio deformacijos įvertinimo galėsime pasakyti daugiau. Apie tai, kad būtų rasta sprogmenų, duomenų neturiu. Kūnai yra stipriai apdegę, todėl negaliu pasakyti apie kūnų vientisumą. Dabar apklausiami visi asmenys, galintys suteikti informaciją apie šį įvykį“, – kalbėjo M. Ambraziūnas.

Pasak viršininko pavaduotojo, turimi duomenys leidžia manyti, kad galėjo būti padaryta nusikaltama veika. Patvirtinta, kad automobilis „Fiat Bravo“ priklausė moteriai. M. Ambraziūnas kol kas nedrąsiai šneka apie antrąjį asmenį, kuris taip pat žuvo automobilyje.

„Pirminės versijos apie kitą žuvusį žmogų yra nustatytos, bet kol kas asmenybės atskleisti negalime. Pagrindinė versija yra tokia, kad nužudymas yra nesusijęs su kriminaliniais procesais. Tai galėjo būti tarpusavio sanktykių aiškinimasis. Neatmetame nelaimingos meilės ar pavydo versijų. Duomenų apie kitus įtariamuosius kol kas neturime“, – sakė M. Ambraziūnas.

Ugniagesiai ir policija tiria nelaimės aplinkybes. Pirminiais duomenimis, sprogimas įvyko automobilio salone, nė vienas iš žuvusiųjų nesėdėjo vairuotojo vietoje. Vienas kūnas rastas vienoje priekinių sėdynių, keleivio vietoje, kitas buvo automobilio gale.

Policijos pareigūnai aiškinasi, ar bent vienas žuvusiųjų yra sudegusio „Fiat“ savininkas.

Įvykio vietoje dirbo kinologai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi