Lietuvoje

2014.12.10 20:45

Kauno oro uoste sprogmenų nerasta

lrytas.lt2014.12.10 20:45

Trečiadienio vakarą paralyžiuotas Kauno oro uosto darbas, mat pranešta, kad oro uostas užminuotas. Saugos darbuotojai sulaikė tai pranešusį vyriškį.

Trečiadienio vakarą paralyžiuotas Kauno oro uosto darbas, mat pranešta, kad oro uostas užminuotas. Saugos darbuotojai sulaikė tai pranešusį vyriškį.

„Oro uosto prieigose būriuojasi žmonės, dauguma jų – darbuotojai“, – lrytas.lt pasakojo  įvykio vietoje esantis liudininkas.

Pirminiais duomenimis, apie 17 valandą 50 minučių vyriškis priėjo prie apsaugos darbuotojo ir pareiškė, kad oro uoste padėtas sprogstamasis užtaisas.

„Norite tikėkite, norite – netikėkite“, – vyriškio pasakytus žodžius citavo vienas pareigūnas. Pasak, jo tai nebuvo keleivis, vyriškis labiau panašus į benamį. Šiam žmogui – 47 metai.

Paklaustas, ką veikia oro uoste, sulaikytasis pareiškė važiavęs į autobusų stotį, tačiau  kažkaip atsidūręs oro uoste.

Apsaugos darbuotojai žinią pranešusį žmogų sulaikė, jis apklausiamas.

Šiuo metu Kauno oro uoste nenumatyti nei lėktuvų atvykimai, nei išskridimai. Tik 22 valandą turi nusileisti bendrovės „Ryanair“ orlaivis iš Dublino. Kol kas neaišku, ar jis bus nukreiptas į kitą oro uostą.

22 valandą 15 minučių turėtų kilti tos pačios bendrovės orlaivis į Londono Gatviko oro uostą. Registracija į skrydį turėtų prasidėti 20 valandą, todėl anksčiau nebuvo aišku, ar iki to laiko bus apžiūrėtos patalpos.

Iš patalpų buvo evakuoti žmonės, išsiųstos visos specialiosios tarnybos.

Patikrinus patalpas,  sprogmenų aptikta nebuvo.

Policijos pareigūnai užtvėrė įvažiavimą į oro uostą nuo Karmėlavos miestelio, todėl oro uostą buvo galima pasiekti tik pėsčiomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.