Naujienų srautas

Lietuvoje2014.12.10 14:28

Prezidentė ragina jaunimą kurti Lietuvoje ir Lietuvai

LRT.lt 2014.12.10 14:28

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo tarptautinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojus, jų mokytojus ir komandų vadovus.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo tarptautinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojus, jų mokytojus ir komandų vadovus.

„Šiandien, sveikindami jus, kartu sveikiname ir visą laisvėje gimusią Lietuvos kartą. Tai, ką pavyko pasiekti jums, nėra atsitiktinumas. Tai nuolatinių pastangų, kruopštaus darbo ir talento rezultatas, kuriuo didžiuojasi ne tik jūsų artimieji, mokytojai, draugai, bet ir visa Lietuva“, – pranešime spaudai cituojama Prezidentė.

D. Grybauskaitės teigimu, mokinių pasiektos pergalės skatins ir toliau nesustoti, ateityje siekti mokslo aukštumų, kelti sau naujus tikslus. Būdami kūrybingais visuomenės nariais ir sąžiningais Lietuvos piliečiais, jie ir toliau garsins Lietuvos vardą ir kurs šalies gerovę.

Prezidentė pabrėžė, kad būtent mokytojai pastebi mokinių gabumus, įkvepia mokytis ir siekti daugiau. Valstybės vadovės teigimu, dėmesys jaunajai kartai yra neįkainojama investicija į valstybės ateitį.

„Visi kartu stenkimės, kad darbščiausias ir gabiausias jaunimas tikėtų savo valstybe, jos mokslo ateitimi. Kad kurtų Lietuvoje ir Lietuvai“, – kreipdamasi į moksleivių mokytojus ir komandų vadovus sakė Prezidentė.

Šiemet per 80 Lietuvos mokinių dalyvavo tarptautinėse istorijos, muzikos, filosofijos, geografijos, gamtos mokslų ir kitose olimpiadose bei konkursuose, kuriuose iškovojo 31 asmeninį medalį, iš jų – 4 aukso, 15 sidabro ir 12 bronzos medalių. Taip pat 3 pirmas, 3 antras vietas ir 1 trečiąją vietą bei po 2 komandinius sidabro ir bronzos medalius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi