Lietuvoje

2012.11.29 08:15

G. Drukteinis teigia sulaukęs DP siūlymo tapti kultūros ministru

Žurnalistas, rašytojas ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis trečiadienį sulaukė Darbo partijos siūlymo tapti kultūros ministru.    

Žurnalistas, rašytojas ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis trečiadienį sulaukė Darbo partijos siūlymo tapti kultūros ministru.

Trečiadienį G. Drukteinis apsilankė Darbo partijos frakcijos patalpose, kur susitiko su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskichu. G. Drukteinis patvirtino sulaukęs Darbo partijos siūlymo eiti kultūros ministro pareigas bei teigia sutikęs būti svarstomas kaip kandidatas į šį postą.

„Esame pokalbyje ir diskusijose su Darbo partija dėl mano kandidatūros teikimo į kultūros ministro postą. Pokalbis įgauna pagreitį, sakykime taip. Aš, kaip suprantu, partija oficialiai pateikė tą kandidatūrą. Iš mano pusės, be abejo, pirminis sutikimas išsakytas“, – DELFI sakė G. Drukteinis.

Darbo partija į Vyriausybę iš viso turi deleguoti keturis ministrus – socialinės apsaugos, švietimo ir mokslo, kultūros ir žemės ūkio. Socialinės apsaugos ir darbo ministre siūloma Loreta Graužinienė, švietimo ir mokslo – Virginija Baltraitienė.

Tačiau rasti kandidato į kultūros ir žemės ūkio ministrų postus Darbo partijai nesisekė – paskirtasis premjeras Algirdas Butkevičius atmetė keletą pateiktų kandidatūrų.

Premjeras atmetė mažiausiai du kandidatus į žemės ūkio ministro postą – Rytį Šatkauską ir konservatorių, dabartinį žemės ūkio viceministrą Mindaugą Kuklierių, bei du arba tris kandidatus į kultūros ministro vietą.

Neoficialiai kalbėta, kad į kultūros ministrus siūlė renginių organizatorių Tadą Rimdžių ir aktorių Juozą Gaižauską.