Naujienų srautas

Lietuvoje2014.12.07 15:10

Sostinės senjorai vėl bus nemokamai vaišinama kava ir arbata

ELTA 2014.12.07 15:10

35 Vilniaus kavinės ir restoranai nuo gruodžio 7-osios vėl kviečia senjorus kas sekmadienį susitikti mieste ir nemokamai pasivaišinti gardžia kava ar arbata.

35 Vilniaus kavinės ir restoranai nuo gruodžio 7-osios vėl kviečia senjorus kas sekmadienį susitikti mieste ir nemokamai pasivaišinti gardžia kava ar arbata.

Tradicinė, jau 14 kartą vyksianti, akcija „Iki pasimatymo prie kavos puodelio“ tęsis iki kitų metų sausio 11 d. Pirmąkart garbaus amžiaus vilniečiai į miesto kavines prie kavos puodelio buvo pakviesti 2001-aisiais.

Pasak akcijos sumanytojo Vilniaus mero Artūro Zuoko, dešimtys tūkstančių senjorų jau pasinaudojo galimybe savaitgaliais pasikviesti bičiulius pasivaikščioti po Vilnių, o sužvarbus, užsukti į akcijoje dalyvaujančias kavines ir šiltai pabendrauti prie puodelio kavos.

Šią akciją drauge su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir VšĮ „Azzara“ senjorams organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Kavinės ir restoranai, kuriuose, pateikę pensininko pažymėjimą, senjorai galės pasivaišinti kava: „Agotos gryčia“, „Balzac“, „Best Western Hotel Vilnius“, „Briusly“, „Būsi trečias“, „Chaika“, „Charlie pizza“, „Cozy“, „Crustum“ kepyklėlė“, „Dione“ ledainė, „Dvaras“, „Jurgis ir Drakonas“, „Forest“, „Fortas“, „Franki vyninė“, „Graf Zeppelin“, „GREEN Vilnius Hotel“, „Kitchen“, „Mano Guru“, „Marceliukės klėtis“, „Meat lovers pub“, „Medininkai“, „Murrr Cafe“, „The Old Green House“, „Senoji kibininė“, „Soprano“ ledainė, sporto baras „Stars and Legends“, „Karolina“ (holo baras), „Viešbutis Comfort Hotel LT“, „Žemaitės“, „Žuvinė“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi