Naujienų srautas

Lietuvoje2012.06.07 16:46

Pagrindinių Kauno gatvių remontui – 100 mln. litų

ELTA 2012.06.07 16:46

Svarbiausių Kauno gatvių kapitaliniam remontui per artimiausius dvejus metus bus skirta iki 100 mln. litų.

Svarbiausių Kauno gatvių kapitaliniam remontui per artimiausius dvejus metus bus skirta iki 100 mln. litų. 

Tokį sprendimą priėmė ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno savivaldybės taryba. 

Pasak Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, realūs gatvių remonto darbai bus pradėti jau kitąmet. Iki 2012 metų pabaigos bus sutvarkyta ir parengta visa reikalinga dokumentacija.

Sudarytame pagrindinių miesto gatvių, kurioms labiausiai reikia rekonstrukcijos, sąraše – 12 gatvių. Konkretų gatvių sąrašą, kurios per artimiausius dvejus metus bus iš esmės suremontuotos, atskiru sprendimu tvirtins Kauno miesto taryba. 

Pasak skyriaus vedėjo A. Pakalniškio, prasčiausia situacija yra Jonavos ir Tunelio gatvėse, Raudondvario plente bei Karaliaus Mindaugo prospekte.

„Kelių direkcijos skiriamos lėšos Kauno gatvių tvarkymui yra neproporcingos mieste sumokamam akcizui, dėl to tikėtis ženklaus pagerėjimo mieste negalime. Tokia situacija mūsų netenkina, ir mes savo jėgomis bandome ieškoti sprendimo būdų, kurie leistų iš esmės pagerinti pagrindinių miesto gatvių būklę“, – teigė meras Andrius Kupčinskas. 

Visi darbai per 10 metų bus apmokėti Kelių priežiūros ir plėtros programos, Savivaldybės biudžeto, Savivaldybės privatizavimo fondo ir kitomis lėšomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23