Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Šiaulių moksleiviai paramą sergantiems vaikams rinko pardavinėdami keksiukus

Lidija Jankauskienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Moksleiviai Šiauliuose siūlė pirkti pačių keptų keksiukų. Tai – jau antrus metus rengiama paramos akcija onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Moksleiviai Šiauliuose siūlė pirkti pačių keptų keksiukų. Tai – jau antrus metus rengiama paramos akcija onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

„Juventos“ ir „Rasos“ progimnazijų moksleiviai pirmieji iš 16 akcijoje dalyvaujančių miesto mokyklų pabiro po šventiškai papuoštą bulvarą su savo kepiniais.

„17 klasių kartu su tėveliais ir seneliais iškepė apie 800 keksiukų. Mokykloje pardavėme apie 600, todėl nebedaug liko“, – LRT Televizijai pasakoja moksleivė Laisvūnė.

„Prieiname prie žmonių ir pasakome, kad pinigus aukosime onkologinėmis ligomis sergantiesiems, ir jie noriai duoda mums po kelis litus. Viena moteris davė net 20 litų. Tai – labai didelė suma“, – tikina kita moksleivė Bernadeta.

Per tris valandas vykusią akciją ne visi šiauliečiai skubėjo atsegti savo pinigines, tačiau aukų dėžutės palengva pilnėjo.

„Reikia tokias akcijas per visas šventes daryti – kai nuotaika šventiška, žmogus geranoriškai aukoja“, – įsitikinęs gatvėje sutiktas šiaulietis.

Pernai vaikų surengtoje keksiukų pardavimo akcijoje buvo surinkta 3,5 tūkst. litų Šiaulių respublikinės ligoninės onkologijos klinikoje besigydantiems vaikams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt